Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sławomir Piotrowski

[Oferta] Stabile.pl

Polecane posty

Witam uprzejmie,Mam zaszczyt przedstawić ofertę nowej firmy hostingowej Stabile.pl.Pakiety dostosowywane indywidualnie oraz 6 miesięcy usług gratis dla pierwszych klientów.Pakiet podstawowy:Pojemność dysku: 2GBDozwolony transfer miesięczny: 180GBIlość kont e-mail: 1Domeny podpięte: 1Bazy danych MySQL: 1W celu zamówienia rozszerzonych pakietów proszę o kontakt.Stabile.plUl. Grzybowa 2562-030 LubońNip: 779-223-89-61Regon: 300277198Pozdrawiam i zapraszam do testowania naszych usług.Sławomir PiotrowskiStabile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona bym powiedział bardzo skromna.

 

Nie lepiej poświęcić tydzień, zapłacić komuś z 500 PLN i mieć chociaż szablonową ofertę, niż robić falstart?

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O stronie się nie wypowiem - 1 obrazek i koniec.

 

po drugie:

 

Poza tym to enter coś Wam nie działa i ciężko przeczytać tą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak się ma 7 lat to trudno jest się powstrzymać od oceny takiej oferty B)

 

Temat i tak pewnie poleci do kosza jak mod to zobaczy.

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie,Mam zaszczyt przedstawić ofertę nowej firmy hostingowej Stabile.pl.Pakiety dostosowywane indywidualnie oraz 6 miesięcy usług gratis dla pierwszych klientów.Pakiet podstawowy:Pojemność dysku: 2GBDozwolony transfer miesięczny: 180GBIlość kont e-mail: 1Domeny podpięte: 1Bazy danych MySQL: 1W celu zamówienia rozszerzonych pakietów proszę o kontakt.Stabile.plUl. Grzybowa 2562-030 LubońNip: 779-223-89-61Regon: 300277198Pozdrawiam i zapraszam do testowania naszych usług.Sławomir PiotrowskiStabile.pl

 

Znaczy się - za odpowiednią opłatą założycie mi konto na serwerze OVH? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz od razu buraki? B)

 

Zamieszczając tu ofertę chciałeś by była zauważona - tak się stało, to że oferta jest nieprzygotowana - miej pretensje tylko do siebie, a nie wyzywaj innych od warzyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za buraki ;/

 

Nie pozabijajcie się na tym forum. Niema to jak podbudowywać swoje niedowartościowane ego kosztem innych. Gratulacje!!!

 

heh, super wypowiedzi na forum którego userzy to potencjalni klienci,

jak się coś klientowi nie spodoba to zostanie burakiem i po temacie B)

Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za buraki ;/

 

Nie pozabijajcie się na tym forum. Niema to jak podbudowywać swoje niedowartościowane ego kosztem innych. Gratulacje!!!

 

Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja po prostu spytałem co firma stabile oferuje. Na waszej stronie nie ma ani szczegółowej oferty, ani cennika - o formularzu do złożenia zamówieania nawet nie wspominam. Uwierz mi - trudno będzie komukolwiek dać wam chociażby dwa złote za wasze usługi, zważywszy na to że cała wasza strona składa się z jednego obrazka a mimo to nie przechodzi validacji na w3. B)

Dając komuś pieniądze chce się coś w zamian. Wasz serwer jest w OVH - tam to ja sobie każdy może konto założyć, po co mu jakaś firma stabile? Nawet nie napisałeś ile kosztują wasze usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie:) To już gimnazjaliści ze swoimi krzakami, mieli lepiej przygotowane oferty. A myślałem, że gorzej niż serwery666 wystartować się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nawet posta z ofertą nie umie napisać czytelnie..

Trochę sobię narobiłeś wstydu na samym początku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam uprzejmie,Mam zaszczyt przedstawić ofertę nowej firmy hostingowej Stabile.pl.Pakiety dostosowywane indywidualnie oraz 6 miesięcy usług gratis dla pierwszych klientów.Pakiet podstawowy:Pojemność dysku: 2GBDozwolony transfer miesięczny: 180GBIlość kont e-mail: 1Domeny podpięte: 1Bazy danych MySQL: 1W celu zamówienia rozszerzonych pakietów proszę o kontakt.Stabile.plUl. Grzybowa 2562-030 LubońNip: 779-223-89-61Regon: 300277198Pozdrawiam i zapraszam do testowania naszych usług.Sławomir PiotrowskiStabile.pl

 

Szanowny dzieciaku, poproś moderatora o usuniecie tematu :)

I szanuj siebie B)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×