Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tom

Sprzedam serwis Linum.pl

Polecane posty

Nasi użytkownicy napisali 844 postów, tematów 552

Mamy 95 zarejestrowanych użytkowników

Szału nie ma... . Wątpię aby ktoś się takim serwisem zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sprzedam samochód, czekam na propozycje, jak cena mi przypasuje to nawet go zawiozę do klienta,

jak ktoś chce to jeszcze mogę też cokolwiek co mam sprzedać z rzeczy materialnych, po "rozsądnej cenie",

 

tak trudno napisać na jaką cenę liczysz za to prawie puste forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 3000 zł jest z automatu. Forum to jedno ale też są poboczne odnośniki. Portal nie był pozycjonowany i nie było nawet takich starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój!

Jak ktoś ci da 200zł to należy go potraktować z pocałowaniem ręki.

 

1. Lekko ponad 1000 stron zaindeksowanych w google

2. Linki nie działają http://www.forum.linum.pl/krytyczna_lista_roslin_naczyniowych_polski/gatdframe080e.html?rodz=Myriophyllum jak kliknie się w jakiś link po lewej, a potem info o autorze - też nie działa.

3. Kolejne linki nie działają - http://www.forum.linum.pl/encyklopedia_pnaczy/ po lewej klasyfikacja i dowolny item z listy - error 404

4. Reszta odnośników do tych encyklopedii, itp - wszystko na HTML bez jakiejkolwiek grafiki. Robione chyba 10 lat temu.

 

 

Jedyny plus to PR3 dla tej domeny forumowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zaproponowano mi 3800 zł :) Tak jest wykonane że działają. A site został znacznie przycięty ale nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecałe 3000 zł jest z automatu

Ale z drugiej strony

zaproponowano mi 3800 zł

Więc mimo, że ktoś zaproponował ci więcej to ofertę zaczynasz od niecałych 3000? :) mi się to kupy nie trzyma.

Ale ok - twoja sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony

[/size][/color][/size][/font][/color]

Więc mimo, że ktoś zaproponował ci więcej to ofertę zaczynasz od niecałych 3000? :) mi się to kupy nie trzyma.

Ale ok - twoja sprawa ;]

 

Oj, na ile jak Tom(k)a znam to jest on "cudownym fantasta" o ogromnym mniemaniu o sobie :)

 

Kiedys (juz nie pamietam dokladnie o co poszlo) stwierdzil, ze na mojej stronie jest cos co jest niezgodne z prawem i mam to usunac. Przepraszam, ale juz nie pamietam co to mialo byc.

 

Kiedy poprosilem go aby wskazal mi te tresci, ktore jego zdaniem sa niezgodne z prawem to sie im przyjrze i jesli faktycznie naruszaja prawo to ja je usune. Odpowiedzial mi, ze sam to powinienem wiedziec, ktore tresci sa niezgodne z prawem, a jak nie wiem to mam usunac cala witryne z sieci :) A jezeli tego nie zrobie to on sprawe skieruje na policje :D :D :D

 

Wysmialem go mowiac - idz sobie na policje ze skarga, za to, ze nie skasowalem witryny na Twoje zadanie. Tylko pamietaj, ze ja policji i sadowi przedstawie Twoje maile do mnie w tej sprawie i niech sad rozsadzi zasadnosc Twoich roszczen :D

 

Od tamtej wymiany maili minely dwa, moze trzy lata i wezwania na policje jak nie bylo, tak nie ma :)

 

A co do zdania autorstwa Tom(k)a: "Portal nie był pozycjonowany i nie było nawet takich starań" to tylko przypomne, ze Tomek bardzo aktywnie udzialel sie swego czasu na forum Addera. Nie chce mi sie sprawdzac w ilu qlwebach znalazlbym odnosniki do jego witryny :D

 

Tak wiec wypowiedzi Tom(k)a juz od dawna nie traktuje powaznie... .

 

Pozdrawiam

 

P.S. Ciekawy jestem czy Tomek znowu zacznie mnie policja straszyc za powyzszy post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Softnet, to raczej pomyłka a portal ma już PR 4 i jego cena z automata jest 3200 zł hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)cena z automata jest 3200 zł(...)

 

Jaaasne. A ja powinienem być cholernie bogaty, bo mi tak "z automata" wyszło (znaczy Cyganka przepowiedziała).

 

 

Ludzie, nauczcie się, że tego typu towar nie jest wart tyle, ile poda wam jakiś bezmyślny automat, ale tyle, ile ktoś jest gotów za niego zapłacić. Tutaj nie widać wielu chętnych do zakupu tego serwisu, szczególnie za taką kwotę. A jak Ci tak automat podał, to teraz niech od Ciebie kupi tę domenę za 3200...

 

 

 

 

Heh. Witki czasem opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×