Skocz do zawartości
Guitar Guy

Jaki operator komórkowy?

Polecane posty

Jakiego polecalibyście operatora komórkowego do częstego korzystania z internetu? Miesięcznie zużywam około ~250mb na miesiąc;) Fajnie by było jak by można było przenieść numer(aktualnie mam simplusa). Nie zależy mi na jakichś super promocjach, darmowych numerach itp. byle by był tani internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o internet w telefonie?

 

aha już widzę. Wiem że w Play, w abonamencie one play można było mieć Pakiet 500mb za 15zł, teraz są taryfy LongPlay, ale polecam Ci dowiedzieć się, czy są dostępne jakieś większe pakiety poza 5 mb. Ja jestem trochę na innych warunkach jako jeden z pierwszych klientów, poza tym rodzinka ma w Play 7 telefonów więc wychodzi to dużo taniej :). Ale jak zostawisz im numer na stronie to na pewno zadzwonią i coś zaproponują.

Znalazłem taką notkę klik i jest tam napisane na dole, że można korzystać z pakietu 500mb za 15zł :)

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecalibyście operatora komórkowego do częstego korzystania z internetu?

U wirtualnego operatora mBank jest promocja 20 Mb/mc w cenie lub 100 Mb za 5 zł. Dlatego rzuciłem abonament Orange i przeniosłem numer do mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U wirtualnego operatora mBank jest promocja 20 Mb/mc w cenie lub 100 Mb za 5 zł. Dlatego rzuciłem abonament Orange i przeniosłem numer do mBanku.

 

 

 

Czy 100mb to maksymalny pakiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta mBanku jest naprawdę fajna, tylko z tego co widzę po przeniesieniu numeru nie można korzystać z pakietu 100MB. Trudno, po prostu kupię nowy starter :D

Panie Dariuszu, mógłby Pan odezwać się na PW i podać swój numer? Przy podaniu numeru polecającej osoby są jakieś tam darmowe minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Jezeli chodzi o internet polecam orange.

Uzywam go do sesji VPN jak jestem w trasie.

 

Jest ok, jezeli chodzi o zasieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange, iPlus i Play, Era - w zasadzie wszyscy oferują usługi na podobnym poziomie, z podobnym zasięgiem (Plus chwali się, że w jakichś porównaniach wyszło, że mają największy zasięg, ale za to z doświadczenia wiem, że czasem bywa różnie z osiąganym transferem). Na dzień dzisiejszy popatrz raczej na to, kto oferuje najkorzystniejsze warunki - cena abonamentu/doładowań, cena modemów/aktywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zasięg to fajnie by było żeby był HSDPA w Cieszynie(Śląskie). Nie szukam żadnych modemów ani nic w tym stylu, może kiedyś, jak uzbieram na laptopa;) A co do zasięgu plusa to strasznie dziwnie zachowuje się przy granicy, czasami jest zasięg kilka kilometrów za czeską granicą a czasami nie może go złapać nawet kilometr od granicy w Polsce. Dla porównania, orange ma o wiele lepszy zasięg, przynajmniej w okolicach granicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy operator ma na stronie mapy zasięgu, ale z tym też bywa różnie. Najlepiej weź na testy i sam się przekonaj jak to chodzi (wiem na pewno, że jest taka możliwość w Plusie i Play, prawdopodobnie pozostali też to oferują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Dariuszu, mógłby Pan odezwać się na PW i podać swój numer? Przy podaniu numeru polecającej osoby są jakieś tam darmowe minuty ;)

Nie korzystam z ich programu partnerskiego. Poleciłem ponieważ dla mnie oferta jest korzystna i uwzględnia mój sposób wykorzystania z sieci GSM (transmisja danych).

 

Czy 100mb to maksymalny pakiet ?

Tak: http://mbankmobile.pl/, maks. 300 mb w pakietach na miesiąc, potem 10 gr / 100 kB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×