Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patryk

Level3 w Polsce

Polecane posty

Apropo ostatniego tematu dotyczacego "słabych" pingów do zagranicy:

 

Spółka Level 3 Communications, Inc. - jeden z największych dostawców infrastruktury internetowej - uruchomiła w Warszawie punkt dostępowy do swoich łączy. Firma podpisała już dwa pierwsze kontrakty z polskimi firmami - Telekomunikacją Kolejową Sp. z o.o. oraz ATM S.A. Dla polskich odbiorców oznacza to dostęp do globalnych łączy o bardzo dużej przepustowości oraz szybszy Internet. Wliczając Polskę Level 3 obsługuje 23 największe rynki Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Z ciekawszych informacji technicznych o samej firmie:

 

Sieć światłowodowa Level 3 obejmuje 23.000 mil (37030 km) i obecnie obsługuje 23 największe rynki europejskie oraz 77 rynków w Ameryce Północnej. Dodatkowo firma obsługuje sieci miejskie w 36 metropoliach, m.in. w Londynie, Paryżu, Amsterdamie, Brukseli, Düsseldorfie, Hamburgu, Berlinie, Monachium i Frankfurcie. Level 3 utrzymuje także znaczną przepustowość sieci na systemach kabli transatlantyckich o dużej szybkości.

 

Jesli wiecej firm bedzie korzystac z lacz level 3 jako lacz dostepowych (na przyklad poprzez tktelekom) to jest szansa na poprawe ruchu do europejskich serwerowni.

 

Calosc artykulu na http://di.com.pl/news/11612,2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wiecej firm bedzie korzystac z lacz level 3 jako lacz dostepowych (na przyklad poprzez tktelekom) to jest szansa na poprawe ruchu do europejskich serwerowni.

A teraz masz zly ruch?

A i tak wiekszosc udzialow w rynku ssaczy ma TePsa a oni chyba raczej teraz nie beda zabierali sie za podlaczanie do kolejnego operatora (bo niedawno z DTAGem sie spieli). Ale moge sie mylic...

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eem... Mi się wydaje że tepsie nie będzie sie spieszyć do poprawienia jakości usług... A jeśli już to zgadnijcie kto za to zapłaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
A teraz masz zly ruch?

A i tak wiekszosc udzialow w rynku ssaczy ma TePsa a oni chyba raczej teraz nie beda zabierali sie za podlaczanie do kolejnego operatora (bo niedawno z DTAGem sie spieli). Ale moge sie mylic...

 

Bardziej tutaj widze zwiekszajaca sie ilosc klientow innych sieci niz tepsy.

 

Kiedys ruch uzytkownikow tepsy to bylo prawie 80% obecnie jest w granicach 50%. Zwieksza sie udzial sieci kablowych i mam nadzieje, ze dojdziemy do momentu gdzie tepsa bedzie miala 30% rynku na uslugi dostepowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fobi - skąd masz te informacje?
Nasz admin jest bardzo madry i wie. Poza tym niedlugo stawia flaszke - kto wpada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Fobi - skąd masz te informacje?
Nasz admin jest bardzo madry i wie. Poza tym niedlugo stawia flaszke - kto wpada ;]

 

Fobi ma racje :D

Obecnie ruch do TPNETu stanowi ok. 40-50%.

Jezeli kogos interesuja szczegoly moge ponownie zapuscic moja maszynke ktora dokladnie w % podaje ruch wychodzacy do prawie wszystkich krajowych ASow :D

pozdr.

 

Wysłany 2005-10-21, 23:03:

 

Aaaa no i kiedy i gdzie ta flaszka ? :-) JA NIC NIE WIEM

:evil: :evil: :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×