Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek21

Zakres PTSN lub ISDN – zakres MSN lub DDI.

Polecane posty

Witam,

 

Mam oto taką notkę:

 

Nasze zamówienia zostały odrzucone przez operatora Dawcę z komunikatem: "Podany nr nie jest PSTN"

Zamówienia było wystawione zgodnie z informacjami dostępnymi w procesie ZPN. Proszę o weryfikację i informację czy są to numery ISDN a jeśli tak, to jaki jest numer główny(główne) oraz (jeśli takie są) proszę podać numery MSN, DDI dla tego numerów głównych, które są także przenoszone.

 

Muszę podać zakres PTSN lub ISDN – zakres MSN lub DDI.

 

Czy miał ktoś kiedyś z tym styczność i mógłby mi powiedzieć coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam oto taką notkę:

 

Nasze zamówienia zostały odrzucone przez operatora Dawcę z komunikatem: "Podany nr nie jest PSTN"

Zamówienia było wystawione zgodnie z informacjami dostępnymi w procesie ZPN. Proszę o weryfikację i informację czy są to numery ISDN a jeśli tak, to jaki jest numer główny(główne) oraz (jeśli takie są) proszę podać numery MSN, DDI dla tego numerów głównych, które są także przenoszone.

 

Muszę podać zakres PTSN lub ISDN – zakres MSN lub DDI.

 

Czy miał ktoś kiedyś z tym styczność i mógłby mi powiedzieć coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam

 

Ale dokładnie to o co chodzi? DDI to zakres numeracyjny który pozwala się bezpośrednio wdzwonić na wewnętrzny nie musząc czekać na zapowiedź IVR. Np możesz od operatora dostać 12 numerów telefonicznych od (32)218-04-80 do (32)218-04-91 i mając wewnętrzne numery w firmie od np 80 do 91 - to jeśli ktos zadzwoni na 218-04-85 centrala przekieruje go bezpośrednio na wewnętrzny 85. MSN to mniej więcej to samo, tylko w sieci ISDN - masz jedną linię i na niej kilka numerów - zalety technologii cyfrowej. W każdej puli numerów jeden jest wiodący czyli główny.

 

 

Czyli podaj swój numer główny i zakres numerów DDI lub MSN (jeśli takowe posiadasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dzięki bardzo za objaśnienie o to mi z grubsza chodziło, jednak mam jeszcze pytanie czy ma to jakieś przełożenie na łącza szerokopasmowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×