Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
regdos

Z: [opinie] OVhost.pl

Polecane posty

Jesli pisac to chociaz na temat , maly przyklad to wypowiedz regdos twierdzaca (...)

Dzięki za pochwałę, że na temat ;) Mnie można spokojnie odmienić czyli "wypowiedź regdosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domena OVhost.pl została zarejestrowana 2009.04.19 i to powinno wystarczyć aby wyrobić sobie zdanie o tym hostingu.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domena OVhost.pl została zarejestrowana 2009.04.19 i to powinno wystarczyć aby wyrobić sobie zdanie o tym hostingu.

 

Ed

 

A każda inna firma zaczynająca swoją działalność mam rozumieć rejestrowała 3 lata wcześniej? Skąd Wy bierzecie takie bzdury? Data rejestracji domeny określa jaki jest ten hosting? Przecież to jest śmieszne. Jeżeli niedawno zaczęli to i domena jest od niedawna to chyba jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zauważyłem na forum dyskusję na temat mojego hostingu, którą zapoczątkował jeden z moich klientów za co dziękuję.

 

Odnosząc się do zarzutów innych użytkowników:

1. Fakt - obecna strona jest delikatnie mówiąc nie najlepsza, nowa jest obecnie w trakcie produkcji i niedługo zastąpi tą obecną daną tylko tymczasowo.

2. Nikt nie obnosi się tą stroną, bowiem nie rozpocząłem jeszcze żadnej akcji promocyjnej na szerszą skalę - to nastąpi dopiero.

3. Serwer jest zlokalizowany w ovh to fakt, jedni są zadowoleni z ich usług inni nie, kwestia dyskusyjna. Czy wybór ovh był dobry to się okaże wkrótce, mam nadzieję że nie będę mieć problemów z serwerem. Nota bene nie ma serwerowni idealnych.

4. Serwer na pewno nie jest z oferty Kimsufi, tylko zwykły dedykowany, na mojej stronie w dziale "Pomoc" jest umieszczonych więcej informacji o serwerze.

5. Wybór tego czy innego serwera, nie był podyktowany promocją ovh - nie korzystam tam z żadnej promocji.

6. Jeśli komuś źle się kojarzy OVhost - ma do tego prawo, polecam abhost.pl ;)

7. Hosting jest nowy - to fakt powstał w kwietniu - nie jest to żadna tajemnica co zresztą można też wyczytać na stronie w dziale "O firmie" - każdy kiedyś zaczyna, nic nie powstaje tak nagle z niczego. Nie spodziewam się też tym samym że nagle będę mieć setki zamówień na usługę.

 

 

Oczywiście ze swojej strony mogę tylko zachęcić do założenia konta - 14 dni można testować bez żadnych zobowiązań. Z uwagi na fakt niedopracowanej tymczasowej strony, osoby które są zaintersowanie bliższym przyjrzeniem się oferty nowego hostingu, proszę o kontakt mailowy biuro@ovhost.pl. Mogę tutaj też powiedzieć iż zapewnienie jak najwyższego poziomu hostingu będzie dla mnie bardzo istotnym czynnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze skojarzenia - negatywne:

- firma dopiero co zarejestrowana

No ludzie, przykładowo nazwa.pl powstaje 2 marca 2003 roku, dowiadujesz się o niej czegoś i gdzieś piszesz 5 marca o negatywne skojarzenia firma dopiero została zarejestrowana. Głupota totalna takie myślenie.

 

Dane z założeniem nazwa.pl zmyślone oczywiście dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie, przykładowo nazwa.pl powstaje 2 marca 2003 roku, dowiadujesz się o niej czegoś i gdzieś piszesz 5 marca o negatywne skojarzenia firma dopiero została zarejestrowana. Głupota totalna takie myślenie.

 

Wiesz ale ja to wiąże z pozostałymi punktami, firma zarejestrowana 1 kwietnia (choć tego nie wiem bo w bazie GUS są dane z 31 marca), domena 19 kwietnia czyli w 2 tygodnie temu.

 

Ja gdzieś tam podświadomie wierzę, że wszystko będzie OK, ale jak bym miał sam kupić tam hosting albo polecić komuś to już nie.

 

Brakuje mi tam jakiegokolwiek regulaminu i SLA i uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz popełniany jest ten sam błąd. Jak ludziom nie szkoda własnej pracy i włożonych środków? Zamiast dopracować ofertę perfekcyjne wypuszczają takie coś. Dla mnie założenie tego tematu miało na celu wybadanie co na wht napiszą. ;) Może obśmieją, może pokażą co poprawić, może przejdzie to bez echa.

Gdybym ja startował z hostingiem to od wht trzymałbym się z dala. Można spalić firmę jeszcze przed startem. ;)

 

Odnośnie samego OVhost to dla podobieństwa proponowałbym zmienić na OVHost. Z punktu widzenia marketingowego super pomysł na domenę, dziwne, że jeszcze nie była zajęta. Niestety strona jest gorsza niż fatalna, a przecież jest wizytówką firmy.

Odnośnie planów to nie wiem kto się na to skusi. Za takie same pieniądze mozna miec o wiele więcej w Polsce, w porządnej firmie, mającej porządne serwery w porządnej serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mozna stwierdzić czy firma hostingowa (i serwer) działająca od 2 tygodni jest stabilna.

 

Po prostu jest to za krótki czas.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
sam fakt sprzedaży hostingów na serverach w ovh już o czymś świadczy

Nie rozumiem ?

 

Z przyczyn OVH może 2 razy serwer padł w ciągu roku. To żeczywiście straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja startował z hostingiem to od wht trzymałbym się z dala. Można spalić firmę jeszcze przed startem. ;)
Zauważ, że właściciel też póki co trzymał się z daleka, bo to nie on założył ten temat. Pewnie sam bym tego też nie zrobił, gdybym pamiętał, że większość z was potrafi tylko jechać po wszystkich - załóżcie tam konto testowe na 14 dni, to nie boli, i potem wyciągnijcie wnioski, które umieścicie w tym topiku.

Zrobił to w ogóle ktokolwiek z was?

 

nie mozna stwierdzić czy firma hostingowa (i serwer) działająca od 2 tygodni jest stabilna.
Owszem, nie można. Dlatego warto założyć konto testowe i to sprawdzić. :P

 

No nie mogę!

Świetna oferta ... naprawdę! Przygotowanie świetnie, ofertą świetna... nie wiem jak Wy ale ja już zamawiam konto.

Takiej reakcji raczej tutaj nie będzie.

Po cholerę(chorobę) prowokujesz tutaj wspomnianego przez Ciebie samego flejma wstawiając taki twór?

Malu, uważasz więc że ja to napisałem? ;) Fakt, lay jest słaby, ale oferta cenowa mnie się podoba, biorąc pod uwagę możliwość negocjacji ceny za konto o niestandardowych parametrach. Poza tym, póki co, support jest doskonały. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ej no.. bo zaraz dojdziemy do tego, by dawać szansę trzydniowym krzakom, bo "to nic nie znaczy, że firma zarejestrowana dwa dni temu"... TAK, to znaczy.. i już o tym było nie raz, że w tym biznesie im dłużej, tym lepiej... nic na to nie poradzimy... komu pasuje firma trzydniowa - niech tam kupuje, ale jednak trend jest taki, że poniżej roku to ludzie raczej patrzą z rezerwą... a do tego ta grafika..

 

Tak po prostu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poczekajmy trochę... Jak pokazuje ten temat, na razie ciężko powiedzieć cokolwiek sensownego poza dogadywaniem i czepianiem się... Zobaczymy z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, można powiedzieć coś sensownego. Ja wstydziłbym się zaczynać biznes z taką stroną, to że firma dopiero startuje wcale tego nie usprawiedliwia. Ceny też nie powalają, a raczej powalają (są strasznie wysokie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ?

 

Z przyczyn OVH może 2 razy serwer padł w ciągu roku. To żeczywiście straszne!

 

tak jak było już wspomniane ;) Google i powodzenia :mellow: poza tym pasowało by Ci się nauczyć języka polskiego, bo żeczywiście to byk jak nie wiem :) Jeśli już robić w ovh, to należy pokazać się od dobrej strony w innych kategoriach takich jak np. sensowna domena, dobrze wykonany layout, niskie ceny ;) Można stwierdzić, że krzaki się bardziej starają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można stwierdzić, że krzaki się bardziej starają :mellow:
Nie płacąc podatku i pobierając lay z wareza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny też nie powalają, a raczej powalają (są strasznie wysokie).

 

:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacąc podatku i pobierając lay z wareza? :mellow:

 

Nie wspominałem o tym jak, powiedziałem tylko, że się starają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×