Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Z: [opinie] OVhost.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Heh. sorry ale wykonanie graficzne na początek lat 90 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. sorry ale wykonanie graficzne na początek lat 90 ...

Wkrótce będzie nowy layout i ruszy promocja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W dodatku nazwa wybitnie kojarząca się z OVH... To twój hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po co w ogóle się z tym obnosić, skoro "wkrótce nowy lay"? Aktualny to parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co w ogóle się z tym obnosić, skoro "wkrótce nowy lay"? Aktualny to parodia...

Po pierwsze to nie mój host, po drugie to nie dział oferta, a opinie (a tę zwykle wyrabia się po skorzystaniu z usług, a nie obejrzeniu laya), po trzecie właściciel właśnie się z tym nie obnosi, bo nie założył tu topiku - zrobi to pewnie po rozpoczęciu reklamy, najpóźniej do 15.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie można sobie zdanie wyrobić na temat firmy, która istnieje 1 miesiąc, ma odrzucającą stronę z epoki króla Ćwieczka, z nazwą kojarzącą się z OVH i korzystającą zresztą z ich serwerów.

 

Z powyższych danych w moim wypadku opinia jest obojętnie-negatywna. Ja bym tam konta nie wykupił.

 

A ceny też słabe, bo za mniej kasy mam np. w hekko.pl o wiele więcej i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co w ogóle się z tym obnosić, skoro "wkrótce nowy lay"? Aktualny to parodia...

 

Nie to złoto co się świeci:) Myślę iż firma mająca stronę w samym htmlu, bez grafiki a samą ofertą, napisaną czarnym drukiem na białym tle może być lepsza od tej, która to zatrudnia najlepszych grafików na świecie. Najpierw przetestuj - potem pisz. Na dodatek to dział opinie o hostingu i jego działaniu a nie stronie, więc jeżeli nie miałeś styczności z serwerami proponuję nie zaśmiecać forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoity lay można mieć na upartego za 100-200 zł od freelancera ze zlecenia.przez.net. Jak kogoś na takie kwoty nie stać i robi www w FP, to lepiej niech sobie da spokój z jakimkolwiek biznesem internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem przyzwoity lay można mieć na upartego za 100-200 zł od freelancera ze zlecenia.przez.net. Jak kogoś na takie kwoty nie stać i robi www w FP, to lepiej niech sobie da spokój z jakimkolwiek biznesem internetowym.

 

Pamiętaj, że może być 100 razy lepszym biznesmenem niż Ty, który zapłaciłbyś sobie nawet 500zł za lay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że może być 100 razy lepszym biznesmenem niż Ty

Dobry biznesmen myśli także o stronie internetowej :) Dobra strona to podstawa ;) Poza tym kiepska domena i sam fakt sprzedaży hostingów na serverach w ovh już o czymś świadczy  ;)

 

nawet 500zł za lay:)

500zł to nie tak dużo za lay :P więc nie wiem czemu uzyłeś słowa nawet  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być 100 razy lepszym biznesmenem niż Ty

Nie wątpię, ponoć nie szata czyni człowieka i w teorii nawet brudas z ulicy może być geniuszem ekonomicznym. Czy tak jest też tutaj? Szczerze w to wątpię, patrząc na resztę czynników, które widać na oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry biznesmen myśli także o stronie internetowej :) Dobra strona to podstawa ;) Poza tym kiepska domena i sam fakt sprzedaży hostingów na serverach w ovh już o czymś świadczy ;)

 

 

500zł to nie tak dużo za lay :P więc nie wiem czemu uzyłeś słowa nawet B)

 

Nie rozumiem tutaj jednego "sam fakt sprzedaży hostingów na serverach w ovh już o czymś świadczy". A co to OVH to jakieś najgorsze gó... za przeproszeniem?:) Porządna serwerownia, a to że we Francji to jakiś problem? Ty szukasz np. serwerów w PL a ja potrzebuje w FR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to OVH to jakieś najgorsze gó... za przeproszeniem?

Takie pytania zadają ignoranci, którzy nie mają pojęcia o czym piszą. OVH nie nadaje się do prowadzenia hostingu dzielonego i z tym się nie dyskutuje. Jeśli nie wiesz czemu, użyj wyszukiwarki (google + WHT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę!

Świetna oferta ... naprawdę! Przygotowanie świetnie, ofertą świetna... nie wiem jak Wy ale ja już zamawiam konto.

Takiej reakcji raczej tutaj nie będzie.

Po cholerę(chorobę) prowokujesz tutaj wspomnianego przez Ciebie samego flejma wstawiając taki twór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi zrozumiec glosy niektorych osob. Rzeczywiscie strona wyglada fatalnie ale wcale to nie znaczy ze hosting jest swietny. Mam wielu klientow z Usa ktorzy do tej pory korzystali np z goddady tylko dlatego ze fajna strona + chwycili reklame na youtube.

 

Oczywiscie moze byc tak, ze jakosc jak i cena uslug malej jednoosobowej firmy jest duzo wyzsza niz w przypadku molochow hostingowych. Do osob wypowiadajacych sie :

 

Czy ktos z was chociaz pokusil sie o kupienie tam konta / wykonanie jakieg testu albo chociaz kontakt z wlascicielem ? Bez jakiejkolwiek stycznosci z dana firma piszecie opinie negatywna. Dla mnie jest to conajmniej niezrozumiale.

 

Jesli pisac to chociaz na temat , maly przyklad to wypowiedz regdos twierdzaca , ze nazwa firmy podobna jest do OVH ( Jan Godowski - JGH Network).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytania zadają ignoranci, którzy nie mają pojęcia o czym piszą. OVH nie nadaje się do prowadzenia hostingu dzielonego i z tym się nie dyskutuje. Jeśli nie wiesz czemu, użyj wyszukiwarki (google + WHT).

 

Dokładnie to miałem na myśli ;) OVH jest dobrą serverownią, ale to że tak powiem kompletna masówka  B) nie nadaje się do prowadzenia hostinów www i tyle. W OVH zazwyczaj siedzą krzaki z powodu ceny :P OVhost.pl ma szczęście, bo powstał akurat po promocję kimsufi czyli 2XL jest bez opłaty instalacyjnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVhost.pl ma szczęście, bo powstał akurat po promocję kimsufi czyli 2XL jest bez opłaty instalacyjnej ;)

 

Akurat tutaj się mylisz (jeżeli patrząc na Host OVhost.pl).

Jak najbardziej mają serwer z oferty: ovh.pl (ns206138.ovh.net)

 

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tutaj się mylisz (jeżeli patrząc na Host OVhost.pl).

Jak najbardziej mają serwer z oferty: ovh.pl (ns206138.ovh.net)

pozdr.

 

Ja nie mówiłem gdzie oni mają tylko, że w ovh jest promocja  ;) EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×