Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pyskaty

[wirtualny] Mały blog na wordpress

Polecane posty

Witam.

 

Szukam hostingu dla małego blogu opartego na skrypcie wordpress (nie generuje dużego ruchu, do 50 uniq dziennie) oraz do kilku stronek html (również nie generują dużego ruchu). Zależy mi, żeby serwer był szybki, miałem konto testowe w mzone, jednak szybkość działania serwera mnie nie przekonuje.

Transfer jaki mi wystarczy to 5gb na miesiąc, 10 to już takie maximum, pojemność 500mb, ale jako że pewnie takich kont nie ma - 1gb.

Zależy mi na płatności miesięcznej, nie mam dużych wymagań co do parametrów konta, dlatego myślę, że do 10zł/mc to dobra kwota za konto.

 

Wyrażam zgodę na publikacje ofert przez firmy, nie jestem zainteresowany ofertą Glowanet.pl oraz Mzonehost .

 

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Oferuję tutaj konto hostingowe o parametrach 2GB pojemności oraz 10GB transferu miesięcznie. Serwer w ofercie Hostingu PRO, serwery w Polsce. Pod bloga oraz kilka stron html nadaje się doskonale. Każdy klient posiada 14 dni okresu testowego na zapoznanie się z jakością oraz możliwościami serwera. Koszt tego serwera to 73,20 zł brutto za rok czasu.

 

Więcej o ofercie Hostingu PRO można znaleźć na naszej stronie: http://www.ovhost.pl/hosting-Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Oferuję tutaj konto hostingowe o parametrach 2GB pojemności oraz 10GB transferu miesięcznie. Serwer w ofercie Hostingu PRO, serwery w Polsce. Pod bloga oraz kilka stron html nadaje się doskonale. Każdy klient posiada 14 dni okresu testowego na zapoznanie się z jakością oraz możliwościami serwera. Koszt tego serwera to 73,20 zł brutto za rok czasu.

 

Więcej o ofercie Hostingu PRO można znaleźć na naszej stronie: http://www.ovhost.pl/hosting-Polska

 

Niestety, interesuje mnie wyłącznie płatność miesięczna. Wiem, że będzie ciężko ze znalezieniem takiej oferty, ale może coś się jednak znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, interesuje mnie wyłącznie płatność miesięczna. Wiem, że będzie ciężko ze znalezieniem takiej oferty, ale może coś się jednak znajdzie...

 

 

 

Witam!

 

Płatność miesięczna nie będzie większym problemem. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do testu któregoś z poniższych kont, powinny spełnić wymagania:

 

elite-hosting - płatność 11 zł/mies.

 

lux-hosting - z uwagi na niewielką cenę płatność 25zł/kwartał

 

test 7 dni bez żadnych zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja polecam prohost - najmniejszy pakiet spełnia wymogi, ale przy opłacie miesięcznej nie jest zbyt opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×