Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzyniu

hosting

Polecane posty

Cześć , to mój pierwszy post więc proszę się nie denerwować.

 

Sprawa wygląda tak że planuje mieć stronę internetową do moich filmików z you tube gdzie będzie kilka zakładek (zdjęcia/sklep/filmy/kontakt itp) oraz forum z działami. Na stronę przewiduje że nie będzie wchodzić więcej niż 5000 osób dziennie (po jakimś czasie). I kompletnie nie wiem jaki mam wybrać hosting , na co zwracać uwagę. Dobrze by było jakbyście coś podpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek wystarczy dowolny pakiet, przed Tobą długa droga promowania serwisu w sieci.

Większość firm pozwoli Ci na zmianę pakietu na wyższy w trakcie trwania umowy w związku z czym wybierz coś małego.

 

Ze swojej strony proponuję pakiet EasyPack z 2GB powierzchni i 5GB

transferu miesięcznego, powinno to początkowo zaspokoić całkowicie Twoje potrzeby.

 

Koszt tego pakietu to 42,70 zł brutto za rok. Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Proponuję tutaj zapoznanie się z ofertą OVhost.pl. Jeśli ma to być projekt komercyjny to zdecydowanie polecam serwery zlokalizowane w Polsce, na początek myślę że wystarczy najtańsze konto Micro 2GB pojemności 10GB transferu miesięcznie, w każdym czasie można zawsze przejść na wyższy pakiet. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie:

 

http://www.ovhost.pl/hosting-Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×