Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość epox

Forum dla administratorów serwerów

Polecane posty

Gość epox

Witam

Szukam listy for które dotyczą administracji serwerami dedykowanymi :)

Te forum jak nazwa dotyczy to tylko rozmowy o hostingu, mi chodzi o coś bardziej specjalistycznego :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szukam listy for które dotyczą administracji serwerami dedykowanymi :)

Te forum jak nazwa dotyczy to tylko rozmowy o hostingu, mi chodzi o coś bardziej specjalistego  :wink:

 

W tym celu zdecydowanie lepiej skorzystać z grup dyskusyjnych poświęconych konkretnemu systemowi w usenecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Dzięki za odpowiedź. Najfajniejsze forum to root-forum.pl, tylko nie wiem czemu jest tak mało popularne :| chyba ktoś zrobił na odwal forum i zapomniał zrobić reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunkowo nowe ? Jak dobrze pamiętam to ma już 2 miesiące i w tym czasie można było zrobić jakąś kampanię reklamową.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Jest to stosunkowo nowe forum

nowe to ono bylo kilka miesiecy temu :)

 

Mam nadzieję, że się rozkręci.

niestety sie na to nie zanosi. nawet amdin nie odpisuje na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Najfajniejsze forum to root-forum.pl, tylko nie wiem czemu jest tak mało popularne :| chyba ktoś zrobił na odwal forum i zapomniał zrobić reklamy.

 

Bo na te tematy dyskutuje się od zawsze w usenecie, takie forum może ściągnąć najwyżej newbies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na te tematy dyskutuje się od zawsze w usenecie, takie forum może ściągnąć najwyżej newbies.
Dokladnie. Proponuje poczytac, jak @Neas gnebi tam nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
Bo na te tematy dyskutuje się od zawsze w usenecie, takie forum może ściągnąć najwyżej newbies.

I ja sie z tym nie zgodze. Oczywiscie znacznie ciezej sciagnac specjalistow na konkretne forum ale jest to mozliwe.

 

Co do przewag nad usenetem nie ma co rozmawiac: forum sprawuje sie duzo lepiej.

 

Czekam na wiadomosc od administratora root-forum.pl - cos wymyslimy :)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie z tym nie zgodze. Oczywiscie znacznie ciezej sciagnac specjalistow na konkretne forum ale jest to mozliwe.

 

Ale po co ich ściągać skoro są już w innych miejscach?

 

Co do przewag nad usenetem nie ma co rozmawiac: forum sprawuje sie duzo lepiej.

 

Osobiście nie widzę żadnej przewagi forum w dyskusjach na tego typu tematy natomiast widze dużo wad... jakie są zalety Twoim zdaniem?

 

MSZ jedyne zalety fora ujawniają się w bardzo specyficznych zastosowaniach, które wymagają umieszczania w postach np. grafiki czy wzorów matematycznych, ew. forum może mieć też taką zaletę, ze... istnieje, a grupa na dany temat nie. Po za tym tylko wady: znacznie wolniej działają, ich funkcjonowanie uzależnione od jednego serwera (newsy są rozproszone), nie obsługują wielopoziomowych watków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

hmm ja bym powiedzial ze takie rootforum.de i jeszcze pare tworow niemieckich przewyzsza polskie grupy na usenecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Dokladnie. Proponuje poczytac, jak @Neas gnebi tam nowych Uśmiech...

he he chyba widziałem jak robił wioche na pl.biznes :)

 

Co do przewag nad usenetem nie ma co rozmawiac: forum sprawuje sie duzo lepiej.

he he LOL :) rzekłbym, ż ejest dokładnie odwrotnie. wiele bym dał żeby te wszystkie fora jakie jestem 'zmuszony' owiedzać było na newsach :) newsy przegląda się szybko, a fora to trzeba klikac, wczytywać, normalnie masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Proponuje poczytac, jak @Neas gnebi tam nowych Uśmiech...

he he chyba widziałem jak robił wioche na pl.biznes :)

 

Informowanie notorycznych spamerów żeby sobie poszli to dla Ciebie 'robienie wiochy'? Na forum takie posty zostałyby po prostu usunięte lub przeniesione na odpowiednie podforum. Zresztą to nie temat na WHT i proponuję ten wątek zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

To ja moze jestem za mlody i usenet mnie denerwuje w momencie gdy szukam czegos nowego. Jesli subskrybuje grupe to ok, wszystko cacy ale w kazdym innym przypadku wole forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×