Skocz do zawartości
wesolak

Dam zaproszenia na Locerz!

Polecane posty

Witam, dam zaproszenia na lockerz.com można bardzo łatwo uzbierać punkty i wymienić na ciekawe nagrody (psp, konsole, gifty, kasa na paypal itp. itd.)! Sprawdzone, działa! Maile proszę wysyłać na PW! Służę pomocą przy założeniu i użytkowaniu konta!

 

Gdyby ktoś nie chciał się bawić to może chociaż założy konto żeby mi pomóc:P Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strata czasu , chyba że się ma dużo poleconych ...

 

Dlaczego? W 3 godziny zarobiłem 120pkt "oglądając" filmiki, za 200pkt jest konsola wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak tak tak tak tak. I Ty oczywiście w to wierzysz.

 

Ludzie, zajmijcie się czymś pożytecznym... że niby ciężko się tam dostać, a już z trzeci czy czwarty mój znajomy jest w posiadaniu "zaproszeń"..

PR-owe dziadostwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak tak tak. I Ty oczywiście w to wierzysz.

 

Ludzie, zajmijcie się czymś pożytecznym... że niby ciężko się tam dostać, a już z trzeci czy czwarty mój znajomy jest w posiadaniu "zaproszeń"..

PR-owe dziadostwo i tyle.

 

Może Tobie się tam ciężko dostać bo generalnie to jest to bardzo łatwe:P Oczywiście, że wierzę bo paczkę i nagrodę widziałem na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dam zaproszenia na lockerz.com można bardzo łatwo uzbierać punkty i wymienić na ciekawe nagrody (psp, konsole, gifty, kasa na paypal itp. itd.)!

Może i łatwo uzbierać punkty, ale kupić coś na restocku nie jest prosto :) chociaż nie jest to niemożliwe (http://forum.ilock.pl/Forum-Otrzymane-nagrody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale potem musisz trafić na restock :) i szybko uzupełnić niby mają zrobić, że sklep 24/7 będzie u nich wtedy Polacy będą mieli większe szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w marcu reszta świata wygra z USA restock będzie dla nas więc to drastycznie zwiększa szansę. Nawet jeżeli miałbym czekać ze 2 miesiące aż w końcu się uda coś kupić na restocku to chyba warto prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Moim zdaniem nie warto, są lepsze sposoby zarabiania przez 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wesolak miałem możliwość, ale po 20 sekundach od przeczytania o co tam chodzi - dałem sobie spokój. Za życia widziałem wiele bzdur.. od reklamówek w skrzynce na listy o prezencie dla par, jeśli przyjdą na pokaz aż po Amwaya, a potem nową wersję - Quixtara, do którego mnie próbowano zaciągnąć, do tego czytałem i oglądałem reportaże o innych pomysłach.. i wiem jedno - NIKT nikomu nic za darmo nie da.

 

Netsky też to miałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wesolak miałem możliwość, ale po 20 sekundach od przeczytania o co tam chodzi - dałem sobie spokój. Za życia widziałem wiele bzdur.. od reklamówek w skrzynce na listy o prezencie dla par, jeśli przyjdą na pokaz aż po Amwaya, a potem nową wersję - Quixtara, do którego mnie próbowano zaciągnąć, do tego czytałem i oglądałem reportaże o innych pomysłach.. i wiem jedno - NIKT nikomu nic za darmo nie da.

 

Netsky też to miałem napisać.

 

W sumie racja, lepiej wiesz co widziałem na oczy i masz racje NIKT nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

W sumie racja, lepiej wiesz co widziałem na oczy i masz racje NIKT nie da:)

 

 

A skąd wiesz, że oni za 20 zaproszonych znajomych nic nie mają a ty masz koszuleczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że oni za 20 zaproszonych znajomych nic nie mają a ty masz koszuleczke?

 

eee co tu ma do rzeczy koszulka i 20 znajomych? Nabijasz posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×