Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maarcin

Kilka kont resellerskich

Polecane posty

Witam.

 

Z opinii na forum i po przejrzeniu ofert poszczególnych firm wybrałem kilka, które chyba najlepiej by mi pasowały. Chciałem poznać Waszą opinię.

Hosting będzie używany głównie do małych stron (po kilka podstron, niektóre oczywiście będą bardziej rozbudowane).

 

Konta:

EasyPack+ z hekko.pl ~70zł

RES4000 z mzone.pl ~350zł

net.easy medium z neteasy.pl ~390zł

 

Co do panelu, to nie ma większego znaczenia czy DA czy cPanel byleby był po polsku ;) Zagraniczne serwisy nie wchodzą w grę zw na obsługę techniczną w razie wypadku. Nie mówię, że są źli, ale po polsku łatwiej się dogadać :P

 

Cenowo wiadomo co najlepiej wypada w tym porównaniu. Wiem, że są przedstawiciele tych firm na forum i cenię ich wiedzę, jednak prosiłbym o wypowiedzi osóby, które są neutralne i miały styczności z w/w firmami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym pakiecie RES4000 masz napisane złą cenę, jest ona za wysoka.

Masz w tej chwili promocję u nas, gdzie otrzymujesz zniżkę -30% z podanej ceny: 350 złotych (opłata roczna) - 30% Promocja ZIMA2010 = 245 złotych na rok.

 

Przy zamówieniu należy wpisać kod: ZIMA2010 , aby otrzymać wyżej wymienioną zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hekko

 

Faktycznie pomyliło mi się. A więc poprawka:

 

Konta:

EasyReseller+ z hekko.pl ~122zł

RES4000 z mzone.pl ~245zł

net.easy medium z neteasy.pl ~390zł

 

Dzięki za odpowiedzi. Teraz czekam na osoby neutralne ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystałem długo z neteasy i bardzo polecam:) Obecnie mam konto w vipower.pl i również złego słowa powiedzieć nie mogę, wszystko jest idealne. Jeżeli jednak zależy ci na funduszu chętnie utworzę ci resellera u mnie na vpsie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×