Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
evolucja

[dedykowany/vps] Dużo transferu

Polecane posty

Ja mam powód: podejrzewam, że 98 procent ludzi, którzy chcą Ci doradzić albo nawet coś sprzedać ze swojej oferty po raz pierwszy w życiu widzi tą firmę na oczy... naprawdę nie było gdzie kupić usług? heh.. ja bym się ciut bał..

autorowi nikt nie doradził tej konkretnej oferty :), ale wydaje się, że ta nazwa już kiedyś przewinęła się przez forum. Sam osobiście widzę ich pierwszy raz ale życzę autorowi tematu, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem, po paru godzinach miałem już postawionego VPSa, z wgranymi wszystkimi 'narzędziami' i zainstalowanym directadminem. W mailu napisali coś takiego: "For Managed VPS's, your VPS has been handed down to you 'as is' and has not been secured or optimized. Please open up a support ticket if you would like Virpus to perform this for you.". Więc chyba nie mam nic do stracenia :) Może coś zrobią... A ewentualnie potem poprosi się kogś z forum żeby rzucił na to okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tam serwer ale unmanaged, nie było źle,łącze miałem nielimitowane 5mbit i faktycznie tyle bylo, czsami i więcej.

Firma jest na rynku około 4 lat, wiec raczej z dnia na dzień nie zwinie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.... Cóż- wiedziałem, że będą problemy. Oczywiście z mojej winy <_<

 

Nie mam zielonego pojęcia o tym jak podpiąć tam domenę- znaczy się jak podpiąć to wiem ale jako pomieszane jest z tymi DNSami... Byłby ktoś łaskaw pomóc? Mogę dać te pare złotych na PayPal.. GG: 7740484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.... Cóż- wiedziałem, że będą problemy. Oczywiście z mojej winy <_<

 

Nie mam zielonego pojęcia o tym jak podpiąć tam domenę- znaczy się jak podpiąć to wiem ale jako pomieszane jest z tymi DNSami... Byłby ktoś łaskaw pomóc? Mogę dać te pare złotych na PayPal.. GG: 7740484

 

 

 

z czym dokladnie masz problem? , przekierowales domene na ich serwery dns?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest okej. Jakiś sprzątacz IONIC.pl zrobił mi wszystko za darmo <_< Pozostaje kwestia jeszcze zabezpieczenia i ogólen optymalizacji serwera. Ktoś chętny? - płacę przez PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×