Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szkodnikPL

[WSPÓŁDZIELONY] Hosting pod bloga

Polecane posty

Witam,

 

szukam hostingu współdzielonego (za mój fundusz, vps nie wchodzi w gre). Blog ma około 1000 uu dziennie. Stoi na WordPressie z zainstalowanymi kilkoma wtyczkami. Mogę przeznaczyć na hosting 15-20 zł miesięcznie.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Zobacz active-hosting.pl te wyższe oferty od Normal.

Zerknij też na vpsy u nich bo mają tanie ;]

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam hostingu współdzielonego (za mój fundusz, vps nie wchodzi w gre). Blog ma około 1000 uu dziennie. Stoi na WordPressie z zainstalowanymi kilkoma wtyczkami. Mogę przeznaczyć na hosting 15-20 zł miesięcznie.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Polecam dołożyć 16 zł wiecej i np zainwestowac w konto reseller :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='18 luty 2010 - 10:21' timestamp='1266484860' post='196425]

Polecam dołożyć 16 zł wiecej i np zainwestowac w konto reseller :)

Dlaczego proponujesz mu reseller skoro nie napisał, że zamierza odsprzedawać/oddawać komuś swoją powierzchnię konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dlatego, iż konta reseller z reguły mają większą tolerancyjność na obciążenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dlatego, iż konta reseller z reguły mają większą tolerancyjność na obciążenie,

 

Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dlatego, iż konta reseller z reguły mają większą tolerancyjność na obciążenie,

 

Oczywiście, że tak. Bo są droższe. Ale mają opcje które W OGÓLE się nie przydadzą autorowi wątku. W związku z czym rozejrzyj się tylko za kontami współdzielonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co niektórzy oferują VPS, skoro autor sam napisał, że nie chce.

 

Proponuję również zwykły hosting współdzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie wiem po co niektórzy oferują VPS, skoro autor sam napisał, że nie chce.

 

Proponuję również zwykły hosting współdzielony.

 

A ja nie wiem po co pan dogaduje innym nie wnosząc nic do tematu.

Przedstawiłem jasno ofertę hostingu współdzielonego i na marginesie napisałem o vpsie.

 

 

szkodnikPL: Zobacz jeszcze na ofertę http://www.prohost.pl/ mają tam za 15zł netto akurat fajne konto :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem po co pan głupio dogaduje nie wnosząc nic do tematu.

 

 

Kopaczka możesz innych nie obrażać ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co niektórzy oferują VPS, skoro autor sam napisał, że nie chce.

 

Proponuję również zwykły hosting współdzielony.

 

Napisał, że za jego fundusz, vps nie wchodzi w grę. Co nie oznacza, że gdyby znalazł vps-a w granicach swojego budżetu to by go nie kupił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że za jego fundusz, vps nie wchodzi w grę. Co nie oznacza, że gdyby znalazł vps-a w granicach swojego budżetu to by go nie kupił:)

 

Wątpie czy w tej cenie znalazł by VPS-a z którego był by zadowolony tak jak napisałem wyżej lepiej rozejrzeć się za kontem reseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam autor postu przyznaje, jego fundusz jest za niski na VPS.

 

VPS musiałby być conajmniej 512 RAM, chociażby aby postawić jakiś panel. Wątpię aby autor postu mógł zarządzać serwerem poprzez linie komend.

Więc cena VPS to conajmniej 30 złotych na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Gdybym dołożył te 16 zł, to zamiast resellera mogę mieć vps'a z procesorem 1 GHz, gwarantowanym 512 mb ramu i 200 GB transferu miesięcznie. Ale za 20 zł nie znajdę vps'a na którym odpalę linuxa w tekstowym, apache, mysql, php etc. Dlatego chcę współdzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dlatego zobacz oferty takie jak prohost.pl i active-hosting.pl

Poczytaj i zobacz jaka oferta byś wybrał.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie zaciekawiła mnie oferta Active Hosting. Jeszcze natknąłem się przed chwilą znów na neteasy. Miałem u nich konto testowe i mieli bardzo dobry support i serwery też niczego sobie. Tylko nie wiem czy wytrzyma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. 1000 uu na dobrze postawionym Wordpressie nie zjada aż tyle zasobów! Niestety od siebie nic nie zaoferuje bo regulamin mi tego zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to duża przesada.

U nas w firmie na największym pakiecie hostowało się wordpress z 4k uu i sporą bazą. Co prawda gdy oglądalność podskoczyła do 7k zaproponowaliśmy indywidualną ofertą managed no ale mimo wszystko jest to zależne od użytego sprzętu.

Inne obciążenie będzie generowane na dobrej konfiguracji serwera, nie dojechanego i dodatkowo z szybkimi dyskami SAS niż jakiś niszowy hosting na mocno zapchanym PCeciku. I kolejną ciekawą sprawą jest, że mimo wszystko jest jeszcze bardzo dużo firm, które nie mierzą obciążenia bo np. używają mod_php. (A wystarczyło by poeksperymentować z mpm-itk ;dd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×