Skocz do zawartości
Gość +--=KavioX=--+

Pytanko

Polecane posty

Gość +--=KavioX=--+

Witam!

Mam pytanko czy oplaca mi sie stawienie forum na serwerze domowym??

wylacznie do przytrzumania wlasnych plikow + 2-3 fora + pare stronek.

Tak bede wykorzystywal z 70GB-200GB

 

Mam:

Download 20 MB

Upload min.7-max.10MB

 

Za prad i internet nie place ja wiec... Pytam sie czy sie oplaca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Za prad i internet nie place ja wiec... Pytam sie czy sie oplaca ;D

 

Ten kto płaci to popłynie:P z Torbami za prad + internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Ale mnie to nie interesuje ;p

Ja mam za darmo i nawet nie ma mowy by przyszedl do mnie rachunek ;d

 

@edit

Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki serwer na to przeznaczysz :D ogólnie łącze powinno to uciągnąć. O ile nie będziesz mieć na stronach jakiegoś kosmicznego downloadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Download dla innych nie ;p jedynie jakies moje gierki tam wrzuce jako backup.

Wiec jak ujdzie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ip stałe masz? więc da rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Mam do tego specjalny pokoj,mnie to nie bedzie przeszkadzalo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak zapakujesz tam Atomka to nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stary, ja tu widzę, że Ty jesteś gotowy postawić przynajmniej całą szafę serwerów... : )

po co Ci atom, dawaj racka od Della i jest bomba.. hehe

 

A tak na serio, to niedawno był podobny temat.. a na swoje bardzo osobiste pytania i bolączki odpowiesz raczej sobie już sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×