Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
raptus

[wirtualny] bez ograniczeń pod wiele stron

Polecane posty

Witam,

 

Szukam hostingu wirtualnego dla kilku stron w tym portalu, który mam nadzieję szybko urośnie. Mam sporo stron i chciałbym przenieść wszystko na dobrego hosta na którym mógłbym to wszystko trzymać.

 

Sprawdzałem wiele ofert od polskich do zagranicznych.

 

Z sugerowanych w innych tematach hostnine wydaje się być ok jednak już na początku chciałem dowiedzieć się jak wygląda u nich sprawa z obciążeniem procesora (słyszałem że w niektórych firmach bez ostrzeżenia mogą wyłączyć konto) jednak nie wiedzieć czemu nie dostałem zwrotnego maila z autoryzacją. Zamiast tego jakiś koleś łamaną angielszczyzną spytał się jak może mi pomóc... Jak dla mnie to mało profesjonalne. Nie chciałbym w razie awarii serwera w Anglii czekać aż ktoś w New Delhi czy gdzie indziej raczy mi w końcu wyjaśnić co się dzieje. Owszem mają forum gdzie informują o zaplanowanych resetach... ale widzę też że niektórzy mieli niezłe powody do tego aby się denerwować bo ich serwer nie chodził kilka dni...

 

Justhost... pięknie tanio - o ile płaci się z góry za cały rok lub więcej... ale... no właśnie... zacząłem sprawdzać sobie ranking i opinie na ich temat.... i co się okazuje... większość stron na których zostali uznani hostem roku to FAKE :) Żadnych danych o firmie, która ranking prowadzi.. żadnego kontaktu... tylko jak wół na pierwszym miejscu Justhost i link do rejestracji u nich... Pewnie wiele osób się tym sugerowało... Nie mówię że są źli ale wolałbym usłyszeć co nie co na ich temat od kogoś stąd...

 

Ogólnie szukam hostingu bez limitów za w miarę rozsądną cenę... Lokalizacja najlepiej PL albo gdzieś blisko... Oczywiście uptime jest tu dla mnie priorytetem.

 

Rzeczy na które również zwracam uwagę to dozwolony % obciążenia procesora, jeśli zostanie przekroczony to chcę mieć pewność że wyrozumiała obsługa najpierw pozwoli mi to samemu naprawić ewentualnie zablokuje skrypt a nie wypowie mi hosting.

 

Czekam i z góry dziękuję za propozycje :)

 

PS. Co myślicie o ofercie superhost.pl na hosting bez ograniczeń? Wiem że mnie zaraz tutaj zlinczujecie :) Mam u nich też kilka stron na kilku kontach start i biznes i kiedyś było tragicznie... ostatnio nie jest źle... jakość usług się poprawiła... w sumie to gorzej już być nie mogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nie podałeś budżetu, ale i tak pewnie sporo osób by powiedziało: takie rzeczy tylko w erze :)

 

Ja mogę polecić glowanet.pl, choć nie ma tam miejsca bez limitu, transfer i owszem, do tego spore limity na CPU no i możliwość dogadania się z administratorem :)

Spróbuj napisać do N3T5kY, pewnie dojdziecie do kompromisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najpierw poczytaj to forum porządnie.. potem wróć i napisz czego dokładnie oczekujesz (+ sprawy obciążenia) i jaka kasa wchodzi w grę..

bo na razie to NIC nie wiemy... pachnie to VPSem managed, ale jak mówisz o jakimś Justhost czy Supersh..Superhoście, to boję się, że masz do wydania z 300zł rocznie.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×