Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniu619

Którą domene wybrac ?

Polecane posty

Mam mały pomysł na biznes pod tymi domenami z aukcji http://www.allegro.pl/item915091563_unikalnaoferta_pl_lub_licytacjaogrosz_pl_zarabiaj.html tylko nie wiem dokładnie na którą się zdecydować.Co o tym myślicie ? Myślałem o tej licytacjaogrosz.pl bo koleś mówi że licytacje też od 500 zł może wystawić to myślę że się opłaci bo te co wymyśliłem sam to już wszystkie zajęte były ,a poza tym widziałem że wysoko domeny chodzą pod te serwisy aukcyjne.Więc która by lepiej pasowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

unikalnaoferta.pl

 

Ta druga gorzej brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unikalnaoferta.pl

 

też tak myślę bo za licytacjaogrosz.pl przemawia do mnie tylko to że kiedyś istniał pod tym adresem podobny serwis do tego co chcę stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę bo za licytacjaogrosz.pl przemawia do mnie tylko to że kiedyś istniał pod tym adresem podobny serwis do tego co chcę stworzyć

 

To, że pod tą domeną istniał podobny serwis może przemawiać za wyborem licytacjaogrosz.pl, ale bardziej zapada w pamięci unikalnaoferta.pl. Dużo zależy od tego jak popularny był serwis, który istniał pod pierwszą domeną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te nazwy są bezwartościowe.

 

Taki sam temat na di i innym forum:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=44298

 

Nie trzeba tłumaczyć, że autor postu próbuje sprzedać takim sposobem bezwartościowe domeny.

 

A tak na marginesie sprawdźcie w google: "licytacjaogrosz.pl" domena ma ciekawą historię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawa historia, dawno czegoś takiego nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×