Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

firmy zajmujące się pozycjonowaniem

Polecane posty

Gość thetox

Witam mam do was prośbę otóż poszukuje dobrej zaufanej firmy żadnych amatorów!! poszukuje profesjonalisty :D firmy która dobrze zajmie się pozycjonowaniem, i się na tym zna, obecnie mam pozycjonera ale efektów brak od 10 listopada 2009 się tym zajmuje tez firma na stronie ich pisze ze od 2006 się tym zajmują, ale mają chyba kiepskie zaplecze bo nic z tego nie wychodzi, dobrze ze umowa tylko jest taka ze płatności za efekty czyli od top 10, poradziłem się na forum o pozycjonowaniu czy czas zwolnic pozycjonera i szukać nowego to mi poradzili ze przez ten czas to każdy by wy pozycjonował no ale wieżyc każdemu tak na słowo tez nie można, frazy nie są kosmicznie trudne, więc prosiłbym o linki do stron firm które polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastanów się która firma dobrze radzi sobie na nowym algorytmie googla moim zdaniem bardzo mało ludzi, najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest wpisanie słowa pozycjonowanie i masz www.pierwszemiejsce.pl dziś jest na 7 miejscu więc powinni chyba zmienić już domenę :D

Jeśli masz dobry budżet na tą imprezę prześlij mi wszystkie informacje a jeśli dojdziemy do porozumienia zapraszam na okres testowy bez zobowiązań.

 

Zapraszam do kontaktu www.siteworld.pl/kontakt.php

 

może nie najlepszy przykład mojego seo ale nie ujawniam więcej publicznie

www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=N6Z&q=create+website+price&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&oq=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stu procentowy pewniak http://www.xann.net/

 

 

Wybacz, ale w tej dziecinie nie ma pewniaków. A jeżeli ktoś mówi że jest pewniakiem, to znaczy że nie zna się na tym wcale.

 

Dziś możesz być na 1 miejscu, a za 3 tygodnie znajdzie się taki cwaniak co Cię wywali z Google na kilka msc.

 

Dowód?

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 533,000,000 dla zapytania "pewne słowo kluczowe"

 

Przez kilka dobrych miesięcy byłem na 4-5 miejscu dla tego zapytania, po uprzejmości kolegi z "branży" znikłem na 4 msc. Teraz jestem na 14 pozycji pod tym samym keyworedem.

 

Kilka osób z forum wie, o jaki chodzi keyword :) Podpowiem, że składa się z 3 liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega mówi :) xann coś tam wie ale wątpię ze 40% wszystkiego raczej ma farta i ciągle nie wie dlaczego raz mu idzie raz nie dlatego organizuje konkursy i inne sztuczki zadając się z najlepszymi.

Dla mnie dobry jest ten co 3 dni temu zauważył zmianę algorytmu i widzi zmiany na bieżąco, po prostu rozumie googla i na bieżąco sobie radzi, ja tam mam w dupie słowa seo, pozycjonowanie wystarczy mi hazard w stanach i jest dobrze resztę zostawiam dla innych :D

 

Wybacz, ale w tej dziecinie nie ma pewniaków. A jeżeli ktoś mówi że jest pewniakiem, to znaczy że nie zna się na tym wcale.

 

Dziś możesz być na 1 miejscu, a za 3 tygodnie znajdzie się taki cwaniak co Cię wywali z Google na kilka msc.

 

Dowód?

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 533,000,000 dla zapytania "pewne słowo kluczowe"

 

Przez kilka dobrych miesięcy byłem na 4-5 miejscu dla tego zapytania, po uprzejmości kolegi z "branży" znikłem na 4 msc. Teraz jestem na 14 pozycji pod tym samym keyworedem.

 

Kilka osób z forum wie, o jaki chodzi keyword :) Podpowiem, że składa się z 3 liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz się przyznam zanim ktoś mnie roztrzaska wszystko, wszystko wymyśliłem sobie z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×