Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vieri

Z: [opinia] Efuturo.pl

Polecane posty

Ja już zrezygnowałem. Szkoda nerwów na pajaca Szeligę. Dobrze, że niegodny jakiegokolwiek szacunku właściciel krzaka o nazwie efuturo podaje imię i nazwisko, bo teraz mógł sobie zawłaszczyć moje pieniądze za usługę, która nie działa, ale na dłuższą metę nic w przyrodzie nie ginie. Ciesz się tymi marnymi kilkoma złotymi bo ja i pewnie nie tylko ja życzymy ci jak najgorzej.

 

Ja przeniosłem się do webd. Alternatywę stanowi też z pewnością home.pl, nazwa.pl i inne firmy, które za opłatą opiekują się usługą a nie tak jak niejaki Szeliga. Ciśnie się na usta tylko jedno zrymowane hasło: Sebek niedo....ek. Powtórzę szkoda nerwów na frajera. Przenosić się trzeba i jak najszybciej. A to co było kiedyś rozliczymy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Szeliga (czy może dziecko - wiek), jak tak to ma dalej wyglądać, poprostu miej jaja, i napisz, że może coś Ci poszło nie tak, nie masz czasu, lub coś w tym stylu.

 

 

Szkoda nerwów na pajaca Szeligę. Dobrze, że niegodny jakiegokolwiek szacunku właściciel krzaka o nazwie efuturo ...

 

Wydaje mi się, że podstawowy poziom wypowiedzi powinien jednak panować na forum. Jeżeli taki poziom reprezentujecie na codzień to nie dziwię się, że jesteście ignorowani.

 

Czy jakiś moderator tutaj zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×