Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniks

Nietypowe pytanie

Polecane posty

Witam,

 

mam do Was forumowicze pytanie, bo nie mogłem konkretnej odpowiedzi na dręczące mnie pytanie znaleść u wujka google otoż :

 

Jak długo czeka się na dopisanie strony www do wyszukiwarki google.pl ?

 

Może ktoś wie miej więcej jaki to czas, albo może ostatnio dodawał swoją stronę do wyszukiwarki ?

 

Zastanawiam się jak długo trzeba czekać na zaindeksowanie strony w wyszukiwarce ?

 

Nie pamiętam jaki był czas dodania kiedyś strony przez mnie do wyszukiwarki, ale ten czas, który teraz jest chyba się wydłużył, bo czekam na pojawienie się pewnej strony w wyszukiwarce i wciąż jej nie ma . Zaznaczam tu, że wszystkie potrzebne do dopisania strony do wyszukiwarki narzędzia w kodzie html i nie tylko zostały użyte, i nie ma mowy o błedzie z pozycji strony, a w wyszukiwarce wciąż jej nie ma.

 

Jeśli ktoś ma/miał doświadczenia w tej dziedzinie proszę o opinie za które z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stron do google się nie dodaje. Wprawdzie istnieje jakiś magiczny formularz, jednak w większości przypadków google samo znajduje Twoją stronę. Jesteś pewny, że Twojej stronki nie ma w google?

Spróbuj wpisać do google : inurl:adresstrony.pl i sprawdź czy dostaniesz jakąś odpowiedź.

Jeśli nie, dodaj stronkę ręcznie przez taki formularz - osobiście nie musiałem z niego nigdy korzystać:

 

http://www.google.co...ontinue=/addurl

 

I wykup sobie np przez allegro jakieś linki reklamowe, które będą prowadziły do Twojej strony.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zgłosiłeś stronę poprzez magiczny formularz Google ? Linkujesz do strony ?

 

 

Zgłosiłem stronę po przez formularz z tej strony : http://www.google.pl...ontinue=/addurl

 

Linkujesz do strony ? Mam rozumieć czy serwer pozwala na wejście robota google na stronę ? Jeśli o to chodzi to chyba firma webh.pl nie robi z tym problemu ;]

 

Spróbuj wpisać do google : inurl:adresstrony.pl i sprawdź czy dostaniesz jakąś odpowiedź.

 

 

Zaraz sprawdzę to co podpowiadasz dzięki smile.gif

 

Edit:

<P style="MARGIN-TOP: 2em" class=med>Podana fraza - nie została odnaleziona. <P style="MARGIN-TOP: 1em" class=med>Podpowiedzi:

  • Sprawdź, czy wszystkie słowa zostały poprawnie napisane.
  • Spróbuj użyć innych słów kluczowych.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólnych słów kluczowych.
  • Spróbuj użyć mniejszej liczby słów kluczowych.

Niestety wynik zerowy ;/

 

 

 

Czyli generalnie pozostaje mi czekać kiedy się pojawi w wyszukiwarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie pozostaje mi czekać kiedy się pojawi w wyszukiwarce ;)

 

 

Nie do końca, zacznij dodawać stronę do katalogów seo ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linkujesz do strony ? Mam rozumieć czy serwer pozwala na wejście robota google na stronę ? Jeśli o to chodzi to chyba firma webh.pl nie robi z tym problemu ;]

 

Nie, chodzi o to czy na innych stronach wstawiasz linki do swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydaje mi się, że słaba ta strona, bo nawet jak podałem stronę, która pokazuje się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce google to napisała mi odpowiedz taką jak dla strony, której nie ma w wynikach wyszukiwarki czyli " nie ma strony w pierwszej setce"

 

Ale dziękuję za podpowiedź ;)

 

Nie, chodzi o to czy na innych stronach wstawiasz linki do swojej.

 

 

Tak, linkuje tą stronę, którą chcę dodać do wyszukiwarki około 10 innych stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszy sposób to sitemap + google webmaster center

po zrobieniu nowej strony, w google jestem max do 6-7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info dorzuciłem tak jak piszesz w googlach do sitmap i webmaster center. Czekam w takim razie zobaczymy co będzie dalej może się pojawi po tygodniu :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×