Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DoMi

VPS pod dużo serwerów głosowych

Polecane posty

Witam Serdecznie . Mam takie pytanko jaki polecacie mi VPS pod dużo serwerów głosowych (Chodzi o vt i ts ), Lokalizacja byle jaka ale żeby dobra , Cena do 60 zł /miech .

Ovh ?

Ile utrzyma ludzi na serwerach ?

RPS I

RPS II

RPS III

 

Może jakieś inne aby dużo i nie było pingów dużych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

RPS != vps

 

Rpsy akurat są dobre do steamingu tylko nie wiem czy opłaca się płacić te 250zł za instalacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde dobrze nie przeczytałem a tam pisze że promocja jak płaci sie za rok z góry xD

dobra dawajcie inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa chyba prosta, skoro masz 60zł/mies.

Przy 5TB transferu to możesz postawić dużo i jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o serwery głosowe przy dużej ilości osób online będzie pożerać sporo łącza co w Polsce jest największym bólem gdyż większość łącz jest 10/10 nie mówie już o transferze. Jeżeli lokalizacja nie ma znaczenia szukał bym coś w DE. Możesz pobawić się z RPS w OVH ale jeżeli chcesz tam stawiać servery TS3 to bym się trochę zastanowił gdyż jak sam pewnie wiesz pewnie dużo osób będzie się bawić w uploadowanie i download plików. No i z tym się też wiąże to że w DE możesz mieć problemy jak ludzie ci nawrzucają kupe świństwa na serwer. W takim wypadku najlepszym rozwiązanie było by OVH lecz bardziej bym się pokusił na dedyka np. kimsufi żebyś nie miał czasem problemów z dyskiem sieciowym jakie oferuje RPS. RPS jest może i dobrym rozwiązaniem do streaming ale tez trzeba wziąć pod uwagę co dana aplikacja jeszcze wykorzystuje w dużej mierze oprócz łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w serwerydlaciebie.pl VPS'a za 58.30zł/mies (Linux VPS Pro X4.

 

Mam postawiony serwer CS 1.6 25 slotów. 50 slotów TS2. 15+25 slotów Live For Speed i 1x Airio (program do serwerów LFS'a)

W szczycie (jak jest większość zapełniona - w 85%) to ramu zostaje jeszcze 100MB (jest 1 GB). Procka zostaje jeszcze dużo. Transferu starcza z ogromnym zapasem. Max 400-550GB mi zżera miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mój ogromny bład, mam na VPS'ie 2GB RAM'u i wykorzystane jest max 900MB. Podejrzewam ze gdybym stawial same CS'y to pewnie 3-4x25 slotów ze średnią ilością pluginów bez problemu. Uptime: 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi na pw bądz tutaj napisać IP serwera tego Cs ? Chciałbym zobaczyć pingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mama taka prośbe kupiłem serwer VPS ale ni wiedzialem ze to takie trudne chce na nim zakladac serwery shoutcast ale nie mam pojecia jak z góry dzieki za pomoc moje gg 12407547smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×