Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
T

co wybrac? tox.pl

Polecane posty

Co sądzicie o tym dostawcy. Jest bardzo tani, czy to czasem nie podpucha?

Mam wykupioną domenę z rozszerzeniem com, chciałabym znaleźć jakiś niedrogi hosting domeny. Co możecie polecić?

 

Bardzo tani? 260 zł rocznie za konto z 10 GB transferu miesięcznie to raczej nie jest podejrzanie tanio, wręcz dość drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wspomnieć, że chodzi mi o konto standard serwer, za 25PLN/rok... na prostą, nierozbudowaną stronę internetową.

 

Nie znam się też dokładnie na tym, co to jest transfer danych... 1000MB to chyba duzo, skoro moja strona będzie informacyjną, bez formularzy, animacji itp...

 

od czego zalezy większe zapotrzebowanie na transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
od czego zalezy większe zapotrzebowanie na transfer?

 

zalezy od tego jaki ruch generuje Twoja WuWuWu, tym strona wieksza, bardziej rozabudowana to większy ruch generuje. Transfer to Twoja strona pobrana na hdd oglądającego tą strone i na odwrót, wgrywającego plik na strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz:http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

 

e9.pl - 99.635%

 

Prawde mowiac to pomiary liczone co 30 minut nie sa zbyt miarodajne.

Moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz:http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

 

e9.pl - 99.635%

 

Prawde mowiac to pomiary liczone co 30 minut nie sa zbyt miarodajne.

Moje skromne zdanie.

Racja.. Ale jesli ktos przy 30 minutowym testerze ma tak mały uptime.. Ups.. Cos jest nie tak.. Czasami moze udac ci sie 15 minutowa przerwa.. Ale za to jak czasem robisz resa apacha i akurat masz pomiar jestes do tyłu o 30 minut.. Taki juz ten ranking...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz miec stabilny i tani hosting weź http://livenet.pl lub http://www.e9.pl a jak tylko tani to tox.pl jest odpowiedni.

nie sądze.. uptime 98%? :>

sprawdz:http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

 

98% jak na serwer hostingowy to dość biedny wynik, nam np. udało się uzyskać ~99.5% na przestrzeni ponad 2 miesięcy na serwerze z kontami shellowymi podłączonym pojedynczym łączem (a wiadomo jak jest z usługami związanymi z IRC -- ściągają DDoS-y, w przeciwieństwie do hostingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98% jak na serwer hostingowy to dość biedny wynik, nam np. udało się uzyskać ~99.5% na przestrzeni ponad 2 miesięcy na serwerze z kontami shellowymi podłączonym pojedynczym łączem (a wiadomo jak jest z usługami związanymi z IRC -- ściągają DDoS-y, w przeciwieństwie do hostingu).

 

Tylko, że oni (tox.pl) mają monitorowanie przez 411 dni, co daje 8,2 dnia przestoju. Zachowując taki trend jak podałeś, to po tym samym czasie monitorowania będziesz miał ~11 dni przestojów, co przełoży się na uptime ~97.33%...

A jeżeli już chodzi o dostępność, to ja dzisiaj oblewałem 200 dzień dostępności usługi na jednym 2Mbitowym łączu, z całą masą śmieci i maszynie obciążonej średnio przez te 200 dni w 93%... Żeby nie było, chodzą tam 3 bazy danych, 4 niezależne serwer poczty, dwa różne Apache (1.3.x i 2.x), dwa różne Tomcaty i masa softu komercyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że oni (tox.pl) mają monitorowanie przez 411 dni, co daje 8,2 dnia przestoju. Zachowując taki trend jak podałeś, to po tym samym czasie monitorowania będziesz miał ~11 dni przestojów, co przełoży się na uptime ~97.33%...

 

Co Ty za głupoty wypisujesz? 99.5% to 99.5%, jak będzie tak samo dalej to będzie 99.5% i za 10 lat. Eh.

 

A jeżeli już chodzi o dostępność, to ja dzisiaj oblewałem 200 dzień dostępności usługi na jednym 2Mbitowym łączu, z całą masą śmieci i maszynie obciążonej średnio przez te 200 dni w 93%... Żeby nie było, chodzą tam 3 bazy danych, 4 niezależne serwer poczty, dwa różne Apache (1.3.x i 2.x), dwa różne Tomcaty i masa softu komercyjnego...

 

93% to średnio około 1.5h offline dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93% to średnio około 1.5h offline dziennie.

 

Mysle, ze chodzilo mu o obciazenie procesora, a nie uptime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty za głupoty wypisujesz? 99.5% to 99.5%, jak będzie tak samo dalej to będzie 99.5% i za 10 lat. Eh.

 

Ehh dobra... Machnąłem się. Faktycznie masz racje. To chyba przez zmęczenie wczoraj/dzisiaj i czepialski humor :/ Sorry.

 

93% to średnio około 1.5h offline dziennie.

 

Chodziło mi o obciążenie procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o obciążenie procka.

 

E, też nie doczytałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×