Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kucziapa

Sprzedaż Domen

Polecane posty

Gość kucziapa

Witam

 

Mam takie pytanie co trzeba zrobić aby pośredniczyć w sprzedaży domen znalazłem coś takiego jak hrd.pl tylko nie wiem jak tam konto resellera założyć albo może macie coś podobnego do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie co trzeba zrobić aby pośredniczyć w sprzedaży domen znalazłem coś takiego jak hrd.pl tylko nie wiem jak tam konto resellera założyć albo może macie coś podobnego do tego ?

 

w przypadku hrd.pl musisz posiadać firmę by z nimi 'współpracować' - natomiast co do Twojego pytania to wszystko zależy do jakiego stopnia chcesz pośredniczyć i jakie chcesz mieć w związku z tym możliwości związane z obsługą domen.

 

przykłady:

Najprostszy przypadek to np. konto w nazwa.pl i rejestracja domen (Ty jesteś płatnikiem, natomiast mogą być różni właściciele domen).

W przypadku hrd.pl jest troszkę inaczej, masz dostęp do API ich systemu co pozwala stworzyć nawet cały system resellerów pośredniczących w rejestracji domen.

 

Możesz również skorzystać z takich systemów jak www.aftermarket.pl, czy ppd.pl itp.

 

Przypuszczam, że jednak chodzi Ci o jak największe możliwości związane z resellingiem domen - w tym przypadku niezbędna jest firma, a polecane serwisy do współpracy to domainmaker.pl, hrd.pl, czy dinfo.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×