Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bigsmok

[KUPIE] WHMCS

Polecane posty

Gość bigsmok

Witam, ma ktoś na sprzedaż WHMCS z Licencją dożywotnią

mogę zaoferować 300 / 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może komuś nie potrzebna i sprzeda zaniżona ceną

 

 

 

Raczej nie znajdzie się tak hojna osoba, która Ci odda skrypt, który można użyć do wszystkiego (nie tylko do hostingu) za połowę ceny. Jeżeli nie stać Cię na licencję dożywotnią zawsze możesz kupić miesięczną czy to na whmcs czy licensepal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

No tak, ale jeśli zaistnieje jakaś sytuacja ze nie będę w posiadaniu pieniedzy na opłaczenie.. to WHMCS mi wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc poproś rodziców o większe kieszonkowe i kup licencje dożywotnia albo niech Twoi klienci mają nadzieję, że będziesz miał miesięcznie ~ 45 zł na licencję :)

 

Jeśli można spytać do czego jest Ci whmcs? Ferie zimowe się zbliżają? Nowa firma wyrośnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Masz na myśli krzaka? Nie może chce oferować porządne hostingi.. a nie jak inni którzy zbierają na bronki lub fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli krzaka? Nie może chce oferować porządne hostingi.. a nie jak inni którzy zbierają na bronki lub fajki

 

 

Nie muszę wiedzieć czy to krzak czy nie krzak, wiem jedno że bez własnego wkładu (nie mówimy tutaj o kwocie 300 zł jaką chcesz przeznaczyć na whmcs) to tak czy inaczej będzie to krzak. Bo firma bez zaplecza finansowego prędzej czy później zniknie tak samo szybko jak się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ja go trochę nawet rozumiem bo sam kilka lat temu w ten sposób myślałem, niemniej bez solidnego wkładu własnego finansowego nie dasz rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

A czy ja mówię ze nie posiadam takowego.. posiadam kilka serwisów dużych z których czerpie zyski tak więc wydanie 150 zł na VPS na początek wystarczy i z pewnoscią dalej będę posiadał na kolejne miesiace

 

DA z licencja Dozywotnią juz posiadam a także stronę :) teraz tylko z WHMCS no ale jeśli wam przeskadza taka kwota to dozbieram jeszcze no i poszukam kogoś ale więcej zaoferuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z prawdziwych kosztów prowadzenia DG.

Bo jeżeli myślisz, że za 150zł /mc możesz sobie mieć swój własny prywatny hostink to masz bardzo małą wiedzę i jestem na 99% pewien, że będziesz działać nie legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię ze nie posiadam takowego.. posiadam kilka serwisów dużych z których czerpie zyski tak więc wydanie 150 zł na VPS na początek wystarczy i z pewnoscią dalej będę posiadał na kolejne miesiace

 

DA z licencja Dozywotnią juz posiadam a także stronę :) teraz tylko z WHMCS no ale jeśli wam przeskadza taka kwota to dozbieram jeszcze no i poszukam kogoś ale więcej zaoferuje..

 

Skoro czerpiesz zyski z tych serwisów to powinno cię być stać na wydanie większej kwoty np na maszynę dedykowaną + Licencja WHMCS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×