Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość +--=KavioX=--+

Pytanko

Polecane posty

Gość +--=KavioX=--+

Mam pytanie,mam zamiar kupic VPS w logout.pl i chcialbym na nim postawic serwer reseller jak to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Musiałbyś mieć też wykupioną licencje na jakiś panel który to umożliwia np DirectAdmin lub cPanel.

O ile się orientuje to logout.pl oferuje zakupienie takowej licencji chyba tylko DirectAdmin.

Masz tutaj wybór bo możesz płacić miesięcznie za licencje lub też jednorazowo za licencje dożywotnią.

 

Możesz też wybrać coś darmowego np isp config 3 lub ispcp. Jest wiele tych darmowych paneli jednak te dwa wyżej wymienione górują funkcjonalnością.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę inwencji twórczej i samokrytyki. Już Ci pisali, że musisz mieć firmę do odsprzedawania hosting(k)ów.

Aczkolwiek - howtoforge.com i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś mieć też wykupioną licencje na jakiś panel który to umożliwia np DirectAdmin lub cPanel.

O ile się orientuje to logout.pl oferuje zakupienie takowej licencji chyba tylko DirectAdmin.

No niby Logout daje w cenie i to chyba z administracją:

Dodatki (w cenie VPSa):

   * Panel DirectAdmin
   * Administracja - 1h miesięcznie
   * Pełny backup
   * Monitoring serwera 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

A spróbuj wybrać jakiś system to jest +19zł miesięcznie ;]

 

Dziwnie tam wszystko mają rozpisane, byle żeby klienta przyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest chore, ludzie..

niedługo będą posty (już blisko tego)

"Cześć, chcę mieć milion dolarów, jak to zrobić? Napiszcie jak zrobić firmę coś jak home.pl"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,mam zamiar kupic VPS w logout.pl i chcialbym na nim postawic serwer reseller jak to zrobic ?

 

Ostatnio pytałeś się o konto reseller, nie za bardzo masz wiedzę aby administrować Linuxa.

Godzina pracy administratora to w zasadzie niewiele Ci da, sama konfiguracja to trochę więcej. Do tego jak coś Ci nawali będziesz płacił i nawet nie będziesz wiedział za co.

 

Sama instalacja panelu to tyko początek, problemy zaczynają sie z poprawną konfiguracją oraz administrowaniem systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×