Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shogun

megiteam.pl i newrails.pl

Polecane posty

Witam.

 

Czy ktoś miał przyjemność korzystania z hostingu na megiteam.pl lub newrails.pl ?

 

Jeśli tak to prosiłbym o opinię odnośnie jakości usługi.

 

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newrails. © 2003-2009
Data powstania podmiotu * 2009-09-01

Data rozpoczęcia działalności ** 2009-09-07

$ whois newrails.pl | grep created

created: 2008.10.06 14:05:36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Strona mi od początku zaleciała "piwnicznym" klimatem, ubogością (i oferty i designu). I do tego jeszcze kłamią. Smutne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz, a może wcześniej działali pod inną marką - tak jak np dhosting, który przez założeniem własnej spółki tylko dla hostingu był działem firmy COOLING.PL. mogli wcześniej działać pod inną marką. itd, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam MegiTeam. Nie zawiedziesz sie :) Jakość na najwyższym poziomie. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu, mam konto jeszcze ze starej oferty - ale w lutym napewno przedłużę. Kontakt z supportem błyskawiczny, odpowiedzi miłe i konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, a może wcześniej działali pod inną marką - tak jak np dhosting, który przez założeniem własnej spółki tylko dla hostingu był działem firmy COOLING.PL. mogli wcześniej działać pod inną marką. itd, itd.
Z dHosting'iem akurat nie trafiłeś, bo to nadal marka COOLING.PL i dane właśnie tej firmy znajdują się w dziale "O nas" :)

 

Poza tym nie oszukujmy się, newrails to jednoosobowa działalność gospodarcza, której właściciel w 2003 roku rozpoczynał studia. Pierwsza wersja Ruby on Rails została udostępniona w 2004 roku. Czy naprawdę uważasz, że działają legalnie od 2003 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dHosting'iem akurat nie trafiłeś, bo to nadal marka COOLING.PL i dane właśnie tej firmy znajdują się w dziale "O nas" :)

 

Poza tym nie oszukujmy się, newrails to jednoosobowa działalność gospodarcza, której właściciel w 2003 roku rozpoczynał studia. Pierwsza wersja Ruby on Rails została udostępniona w 2004 roku. Czy naprawdę uważasz, że działają legalnie od 2003 roku?

 

Poza tym wysłałem maila przez formularz kontaktowy (proste pytanie o konfigurację sprzętowo-programową) - nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Telefon (jakaś komórka w dziale kontakt, żadnego tel. stacjonarnego) też nie wzbudza zaufania. Jutro zadzwonię, zobaczę jak to wygląda na tej linii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wysłałem maila przez formularz kontaktowy (proste pytanie o konfigurację sprzętowo-programową) - nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Telefon (jakaś komórka w dziale kontakt, żadnego tel. stacjonarnego) też nie wzbudza zaufania. Jutro zadzwonię, zobaczę jak to wygląda na tej linii :)

 

Ja mam tam konto (pod cake'a) o Ruby nic nie wiem (niedugo założę tam pakiet reseller);D od 2007. Wydaje mi się, że wcześniej - być może od 2003 działali pod Inkubatorem Akademickim. Miałem konto w megiteam ale jestem fanem cPanelu i wolę mieć łatwość przerzucania projektów. domen etc.. jednym kliknięciem - przy 12 projektach to już różnica. Gdyby megi oferowali jakiś standaryzowany panel i obiżyli chociaż o 30% ceny to pewnei bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@p

 

no dobra, dhosting będzie działać jako dhosting.pl Sp. z o.o. dopiero od 15. stycznia. "Data rozpoczęcia działalności ** 2009-10-01" - a na stronie "© 2002 - 2010". i na pewno stopka zostanie taka jaka jest nawet po 15. stycznia.

 

być może newrails działają legalnie od 2003, może nie, nie znam szczegółów ich działalności. nie bronię ich, jedynie piszę, że mogli działać legalnie już wcześniej, ale nazwani zupełnie inaczej. najlepiej jakby wypowiedział się na ten temat właściciel firmy newrails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@p

 

no dobra, dhosting będzie działać jako dhosting.pl Sp. z o.o. dopiero od 15. stycznia. "Data rozpoczęcia działalności ** 2009-10-01" - a na stronie "© 2002 - 2010". i na pewno stopka zostanie taka jaka jest nawet po 15. stycznia.

 

być może newrails działają legalnie od 2003, może nie, nie znam szczegółów ich działalności. nie bronię ich, jedynie piszę, że mogli działać legalnie już wcześniej, ale nazwani zupełnie inaczej. najlepiej jakby wypowiedział się na ten temat właściciel firmy newrails.

 

HEheh, zawsze można go zapytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dhosting będzie działać jako dhosting.pl Sp. z o.o. dopiero od 15. stycznia. "Data rozpoczęcia działalności ** 2009-10-01" - a na stronie "© 2002 - 2010". i na pewno stopka zostanie taka jaka jest nawet po 15. stycznia.
Tyle tylko, że marka dHosting istnieje od 2002 roku... newrails na pewno nie istnieje od 2003 roku :)

 

Poza tym EOT, bo dyskusja trochę bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×