Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Playordie

netrar.pl off?

Polecane posty

A moje pytanie niecodzienne, czy można wyłączyć całe MySQL przez jedną operacje w php-fusion, bo miałem takie wrażenie że to ja zaorałem serwer (kliknołem wyślij (news) i chwile po wczytywało i padło ...

 

Ale potwierdzam pad był, nawet wysłałem SMS'a do supportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem takie wrażenie że to ja zaorałem serwer (kliknołem wyślij (news) i chwile po wczytywało i padło ...

 

 

To odniosłeś mylne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odpowiedzieliśmy Panu na ticket już wcześniej, proszę sprawdzić pocztę.

 

znow jest off... hostuję się tam od lipca i bardzo boli mnie fakt, ze w ogole nie ma supportu. Zero kontatku, zero odpowiedzi na maile z boku, telefon ciagle wylaczony... chyba nie przedluze umowy

 

chcialbym zauwazyc, ze przedwczoraj byl off prawie pol dnia, a dzisiaj nie moglem sie logowac do panelu admina... Panowie... wybaczylbym wszystko gdybyscie chociaz informowali co sie dzieje i odpowiadali na maile/telefony, bo wysylalem kilkanascie (nie tylko w sprawie offa, ale chocby przedluzenia umowy itd), a odpowiedzi nie dostalem na zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@grobo, jak kupywałem serwery , jakieś kilka miesiecy temu to support był znakomity, admin zawsze dostępny. Mialem często jakis problem to mi pomagał.

Od miesiąca wydaje mi się że ten hosting upada. :). Zero kontaktu z supportem, coraz częstsze pady.

Miałem wczoraj żalić się, ale myślalem ze mnie ktoś zjedzie (od 10minut nie działa hosting i to jeszcze sam roundcube i już krzyczysz). Widać o godzinie 15 admin wrócił ze szkoly i naprawił co trzeba.

Sprawdziłem pare razy pocztę i było ok jednak potem nastała chyba pora odrabianiu lekcji przez admina i cały serwer się wywalil (Cale http z poczta wlacznie) .

EDIT- widze polowa dziala

Jednak szanowny panie Adminie-http://www.netrar.pl/roundcube/

mozna cos zrobic z tym Errorem w roundcube??

 

DATABASE ERROR: CONNECTION FAILED!

 

Przez ostatnie 2 dni miałem może łącznie 2 godziny działającego roundcube.

Coż, pozostało mi tylko i wyłącznie was obserwować teraz. Jeśli będzie się to nagminnie powtarzać, to robię backup i przenoszę zabawki gdzie indziej.

, telefon ciagle wylaczony...

no to już wczoraj przegięcie było- dzwonie raz nie odbiera,dzwonie drugi nie odbiera, dzwonie trzeci- Abonent niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni wygląda na zlikwiodowanie konta po 4 miesiącach użytkowania a hosting wykupiony na 12 miesięcy. Moje pytanie udalo się komuś dodzwonić do netrar jeżeli tak to jakim cudem czy dostał ktoś odpowiedź na maila jeżeli tak to nie wiem może przynajmniej kilkanaście trzeba wysłać żeby dostać odpowiedź i czy ma ktoś podobny problem że konto zostalo mu usunięte i pod adresem domen wyświtla mi się komunikat ktory w tłumaczeniu brzmi iż konto zostało zawieszone bo sprzedawcy zabrakloo środków przecież to jest przegięcie po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×