Skocz do zawartości
Krzysiek Tele

Procentowa umowa z dostawcą

Polecane posty

Korzystałem z usług hostingowych jakiś już czas, ale do tej pory żadna z firm nie dawała mi satysfakcjonującej metody rozliczania świadczonych usług. Ja bym chciał powiedzieć tu ma być tyle procent, tam tyle, a tam tyle i jak mi to zapewnicie to wsio, a jak nie to spadajcie, nie płace, albo płace 1/3 kasy. Co o tym sądzicie?

 

Zamieszczam ten temat jeszcze raz bo mi poprzedni ktoś usunął bo miałem takie samo ip jak inny temat, nie moja wina że ktoś zakładał jakieś inne tematy z tego IP z którego ja go założyłem.

 

Wcześniej ktoś mi napisał, żebym siedział cicho i lepiej zakładał firmę i realizował ten pomysł. Nie ma firmy na polskim rynku, która ma takie podejście do umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat został usunięty bo jest bezsensu.

 

Wyobraź sobie taką sytuację: Idziesz do sklepu kupujesz chleb i mówisz do sprzedawcy:

- Wie Pani, ja zapłacę tylko za dwie kromki chleba. Poprostu nie jestem dzisiaj głodny i nie potrzebuję całego chleba. Resztę może ktoś inny kupi. Jaką usłyszał byś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone ma racje, normalny sprzedawca wysłał by cię w diabły i nazwymyślał. :)

 

Temat został usunięty bo jest bezsensu.

 

Wyobraź sobie taką sytuację: Idziesz do sklepu kupujesz chleb i mówisz do sprzedawcy:

- Wie Pani, ja zapłacę tylko za dwie kromki chleba. Poprostu nie jestem dzisiaj głodny i nie potrzebuję całego chleba. Resztę może ktoś inny kupi. Jaką usłyszał byś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×