Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
moonwalker

proxy na "program"

Polecane posty

posiadam np. jakiś tam program internetowy i jak zrobić żeby on też działał przez proxy? posiadam własny squid na vps

jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, korzystanie z proxy (jakbyś np. chciał przetestować czy przeglądać net via proxy) możesz ustawić choćby w "fajerfoksie" a to czy będziesz anonimowy w DUŻYM stopniu zależy od konfiguracji Twojego squida ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tam jakiś program sieciowy (...) czy da się odpalić ten program przez proxy?

co myślicie ?

A co Ty myślisz zadając takie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proxifier jak najbardziej jest ok, ale standardowo każdy proces używający neta będzie Ci leciał przez niego po za tym jest płatny, tak to masz test 30 dni. Polecam Ci darmowego FreeCap'a u mnie działał zawsze prawidłowo, ale tylko do aplikacji wymagających połączeń TCP. Czasem zdarza się, że gg nie działa ustawiając w nim normalne proxy przez socks5, a wystarczy uruchomić FreeCapa skonfigurować proxy i uruchomić aplikacje przez niego. Jak byś chciał do gier i wszystkiego innego to tylko tunelowanie przez płatne programy: PingFu lub AutoTunnel GG tej samej firmy. Po za tym jestem w trakcie kończenia takiego projektu, w którym można dodatkowo można tunelować porty całej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×