Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
behemoth

[prosba] Przesiadka z prohost

Polecane posty

Od prawie roku korzystam z Prohost'u (konto z DirectAdminem - niedostepne juz w sprzedazy z tego co widze).

Chcialbym sie przesiasc na linuxpl.com z racji tego, ze rowniez maja direct admina i za 1/2 ceny mam dokladnie te same parametry (2GB pojemnosci/20GB transferu).

Strony, to w wiekszosci statyczne HTML'owe wizytowki, jedna strona w joomli (~10 UU, czyli prawie brak ruchu), jedno forum w SMF max 10 osob online, wiec specjalnie duzej mocy nie potrzebuje :)

Rozchodzi sie tylko o finanse. Pytam wiec, czy warto przeniesc sie z prohost.pl do linuxpl.com?

Nie prosze o oferty innych firm, lecz o wypowiedzenie sie bardziej doswiadczonych, czy zostac czy sie przeniesc :)

 

 

Edit: Temat mial byc [wirtualny], a nie [prosba]. Prosze o poprawke Moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważając takie opcje ja bym został w prohost :)

Ale na pewnie nie rozważałbym linuxpl jako ewentualności dla prohostu ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Moim zdaniem powinieneś zostać. Te dwie firmy można porównać do nieba i ziemi.

Może i drożej płacisz ale też więcej oczekujesz.

Jeżeli chcesz mieć gorszą jakość usług to się przesiądź na jakiś tańszy hosting ( nie koniecznie linuxpl )

Z DirectAdmin masz ionic.pl, cal.pl z serii tanie i dobre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie bierz linuxpl miałem tam kiedyś licencje DA kompletna olewka klienta.

Zostań w prohost, ostro liczą CPU ale jakość maja OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od prawie roku korzystam z Prohost'u (konto z DirectAdminem - niedostepne juz w sprzedazy z tego co widze).

Chcialbym sie przesiasc na linuxpl.com z racji tego, ze rowniez maja direct admina i za 1/2 ceny mam dokladnie te same parametry (2GB pojemnosci/20GB transferu).

Strony, to w wiekszosci statyczne HTML'owe wizytowki, jedna strona w joomli (~10 UU, czyli prawie brak ruchu), jedno forum w SMF max 10 osob online, wiec specjalnie duzej mocy nie potrzebuje :)

Rozchodzi sie tylko o finanse. Pytam wiec, czy warto przeniesc sie z prohost.pl do linuxpl.com?

Nie prosze o oferty innych firm, lecz o wypowiedzenie sie bardziej doswiadczonych, czy zostac czy sie przeniesc :)

 

 

Edit: Temat mial byc [wirtualny], a nie [prosba]. Prosze o poprawke Moderatora

 

Jeśli rozchodzi się tylko o finanse, jak napisałeś. Poszukaj na forum, a znajdziesz wiele lepszych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak panowie powiadacie, to zostanę w prohost.

Nvu - limity dla mnie nie są naliczane. Gdzieś była wypowiedź Pana Szymona na ten temat. Dotyczy to tylko kont, dla których gwarantowana była dostępność 99,9%.

Ja natomiast siedzę w planie daplatiniumv, gdzie SLA wynosi 99,5%.

Założyłem kiedyś konto testowe na linuxpl i powiem, że śmigało lepiej od tego, które teraz mam. Fakt faktem było to przed wymianą serwera na nowy.

@Kopaczka: cal.pl nie tknę dwu metrowym kijem przez folię po tym, co naczytałem się na forum :)

Dzięki za opinie.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko opłacić fakturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×