Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ananasek

Sprzedam bardzo dobry panel hostingowy PLESK

Polecane posty

Nie, tylko dziwi mnie że dajesz linka do zakończonej aukcji.

Poza tym licencja kosztuje 1400 usd czyli około 4 tys zł. A nie jak na Twojej aukcji 5k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko dziwi mnie że dajesz linka do zakończonej aukcji.

Poza tym licencja kosztuje 1400 usd czyli około 4 tys zł. A nie jak na Twojej aukcji 5k :)

 

Dodaj jeszcze sitebuildera na 300 domen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze sitebuildera na 300 domen

 

Ktoś jeszcze takich "bajerów" używa? Mimo to lepiej kupić u źródła bo Twoja cena nie jest wcale atrakcyjna. Druga sprawa, wystawiasz FVAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Odswieze temat. Poszukuje od jakiegos czasu firmy, ktora zechcialaby sprzedac licencje na Pleska. Stawiam swoja malutka serwerownie na wlasne potrzeby. Aktualnie serwery mam w OVH i szczerze mowiac przywiazalem sie do Pleska dosc mocno. :)

 

Dane chcialbym przeniesc bezbolesnie, a najlepszym na to sposobem wydaje mi sie kupienie Pleska na swoje serwery. W sumie licencja Plesk Plus (ta za 1399 USD) wyglada ciekawie, ale nie rozumiem do konca wszystkich zwiazanych z nia kwestii tj.:

 

- czy ta licencja jest dozywotnia i nie wymaga odnawiania?

- czy jest w jakiekolwiek sposob przywiazana do danego serwera (adresu ip, domeny, MAC itp.)?

- czy jesli znudzi mi sie Plesk to taka licencje moge dzierzawic komus innemu legalnie?

- czy istnieje jakies ograniczenie czasowe dotyczace aktualizacji panelu?

 

Bede wdziewczny za wszelkie podpowiedzi.

 

Jesli ktos z Was ma do sprzedania w lepszej cenie taka licencje to bardzo prosze o informacje. Chetnie tez bede dzierzawil licencje z oplata miesieczna. Nie musi byc to koniecznie Plesk Plus, chcialbym licencje na 300 domen i Power Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Poszukuje od jakiegos czasu firmy, ktora zechcialaby sprzedac licencje na Pleska

Dlaczego nie kupisz u źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×