Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
extendet

hostit.pl całkowicie padł?

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie udało mi się dzisiaj dodzwonić do biura obsługi klienta hostit.pl . Oczywiście potwierdzam informację o uszkodzeniu macierzy dysku. Na pytanie kiedy usterka zostanie usunięta otrzymałem odpowiedź że przewidują pełne podniesienie serwera dziś wieczorem. Alena pytanie czy jest to deklaracja ze strony pana z którym rozmawiałem usłyszałem„Nie mogę panu zagwarantować na 100%, cały czas pracujemy nad usunięciem usterki.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale utrzymywanie WP to chyba zbytnio nie obciąża serwerów :) Niby wieczorem ma być wszystko ok...tylko ciekawe którego wieczory heh. Jak na razie dalej nie można nawiązać połączenia z serwerem poczty oraz www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Czyli biuro obsługi mnie oszukało serwer nadal leży ale poczta już pracuje jak na razie. Wydaje mi się że problem jest dużo poważniejszy niż nam mówią . Mam nadzieję że uda im się wszystko przywrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie serwer poczty już działa tyle, że wywala mi komunikat o niepodpisanym certyfikacie. Tylko ciekawe kiedy naprawią problem z serwerem www. Jak można dopuścić do takiego załamania systemu informatycznego we własnej firmie. Czy oni nie pilnują stanu własnych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich również, ja również mam stronkę na hosticie i też od 3 stycznia czekam na jej przywrócenie ...

Tutaj ich info http://hostit.pl/nowosci.html

 

Oby w dniu dzisiejszym się to udało, bo już mam wiele problemów związanych z jej brakiem, m.in brak zdjęć na aukcjach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ruszyło w końcu na dobre.

Ale sprawdźcie swoje strony - bo mają jakieś stare backupy i mi odtworzyli stronę do wersji jaką miałem w grudniu.

Niestety innego backupa nie mają.

Do paneu i FTPa też się dostać nie można - więc do jutra będzie wisiała moja stara wersja strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do panelu i ftp ma być udostępniony na samym końcu aczkolwiek mnie już łączy z ftp tyle, że nie wyświetla listy katalogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że nie wszystkie strony działają, ponieważ moja cały czas jest nieczynna ;)

Najgorsza jest bezradność...Mieli jakąś super poważną awarię, a może mieli włam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, przynajmniej się zreflektowali, przeprosili i dali rekompensatę, nawet nie taką symboliczną. Oczywiście mam nadzieję, że tak długi przestój nie będzie już miał miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×