Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lobuziara24

DOBRE DOMENY

Polecane posty

Witam mam pytanie do was :) dostałam propozycję od kupującego że jest zainteresowany moją domeną i wysłał mi ofertę , nie wiem tylko czy jeszcze poczekać czy sprzedać ;) podaje domeny jakie chcą kupić :

 

www.cup2012.pl

 

www.euromecz2012.pl

 

www.warsawmotel.pl

 

www.bizneshandel.pl

 

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Najlepiej sprzedaj, potarguj się jeszcze, żeby to korzystnie sprzedać.

 

Nie ma co czekać bo potem wartość domen może spaść albo kupujący wpadnie na jakiś inny pomysł z myślnikiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) za www.euromecz2012.pl 6500zł , www.sponsorzyeuro2012.pl 5000zł , warsawmotel.pl 3700zł , www.bizneshandel.pl 7800zł ma sie do mnie odezwać jutro i mam mu dać znac ale trochę nie pewnie chce to sprzedawac kolega napisał mi że bym lepiej poczekała bo te domeny sa dobre i juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja bym sprzedawał i nawet nie negocjował ;]

 

Będziesz zwlekać to jeszcze stracisz. Okazja się może nie powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam e-mail od tego zainteresowanego co chce kupić czy już sie zastanowiłam odp.. mu że jeszcze nie to on mi napisał że można sie jakoś dogadać , skoro tak napisał to chyba jest i to bardzo zainteresowany tymi domenami i moge sie z nim ponegocjować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym się na takie ceny popukał w głowę.. sprzedawaj bez dwóch zdań!

 

Szczerze, to są średnie domeny.. a ceny masz raczej świetne zaproponowane. Nie kombinuj, bo się gościu rozmyśli.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bierz z pocałowaniem przelewu, domeny takie sobie, za grosze zarejestrowane, sprzedane z zyskiem kilkaset tysięcy % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy któraś z tych domen jest warta choćby 50zł. Sądząc po nazwach szkoda czasu sprawdzać pr, wiek, historię i linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie wiem czy któraś z tych domen jest warta choćby 50zł. Sądząc po nazwach szkoda czasu sprawdzać pr, wiek, historię i linki.

 

Bardziej takiemu potencjalnemu kupcowi zależy na nazwie a nie pageranku czy też ilości unikalnych wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×