Skocz do zawartości
vdx

Problem ://

Polecane posty

Witam zainstalowalem serwer counter strike i komenda ./hlds_run -binary ./hlds_i686 +port 27016 -game cstrike +sv_lan 0 +maxplayers 20 +exec server.cfg +map de_dust wlacza sie serwer, lecz jak wylaczam program putty serwer tez sie wylacza. Przeczytalem aby dopisac na poczatku komende screen po dopisaniu jej wyskakuje mi -bash: screen: command not found Proszę o pomoc, z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apt-get install screen

yum install screen

 

screen -A -m -d ./hlds_run -game cstrike +maxplayers 22 +servercfgfile server.cfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jaki system?

 

jak debian to

 

 

apt-get install screen

 

kisiek pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screen

spacja

polecenie

ctrl + A+D

 

jak chcesz przywrócić to:

screen -r

jeżeli masz więcej screnów to

screen -r -numer czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygodniej jest odpalić sobie jednego screen + kilka "okien"

 

czyli screen

potem odpalasz program

ctrl + a + c - nowe "okno" w którym możesz kolejne programy uruchamiać

ctrl + a + SPACJA - przełączenie "okien"

ctrl + a + BACKSPACE - przełączenie "okien" w kierunku przeciwnym

 

ctrl + a + d - "zamknięcie" screen-a i zostawienie uruchomionych programów w tle (można tez to zrobić wpisując screen -d)

 

żeby przywrócić "okna" screen-a screen -r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×