Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniks

Ukrycie ....

Polecane posty

Witam,

Nie wiem czy w odpowiednim dziale szukam pomocy i czy ktoś jest w stanie mi pomóc oraz wytłumaczyć problem jaki mnie boli, ale poniżej spróbuję opisać o co mi chodzi :)

 

Na stronie http://whois.domaintools.com/ można wpisać adres strony www i dowiedzieć się na jakim serwerze i od jakiego rejestratora dana strona internetowa jest zarejestrowana jak i posiada hosting. Moje pytanie brzmi : jak ukryć usługodawcę hostingu gdyby ktoś chciał się dowiedzieć o mojej domenie na jakim serwerze stoi ( rejestrator domeny może być widoczny). Przykładem tego może być strona wwww.torrenty.org gdzie wpisując adres tej strony w wyżej podanej stronie www wynik usługodawcy hostingu i rejestratora jest taki : http://whois.domaintools.com/torrenty.org z tego widać, że dane usługodawcy hostingu i nawet rejestratora są ukryte. Jak mozna ukryć dane hostingowe podobnie jak to zrobili własciciele strony www.torrenty.org ? Z góry dziękuje za posty z odpowiedziami i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samej domenie możesz ukryć dane u większości rejestratorów. Żeby na takich stronach nie było widać gdzie bezpośrednio kieruje domena, musisz ja podparkować w jednym z serwisów przekirowujących lub stworzyć własne dnsy gdzieś na vps i zrobić przekierowanie z niego na serwer doceolwy. Jak w przypadku torrenty.org wprost z usa na ukrainę.

 

p.s. nie zwolni Cię to jednak z odpowiedzialności w razie kłopotów z prawem.. :) tak w gwoli ścisłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz ja podparkować w jednym z serwisów przekirowujących

p.s. nie zwolni Cię to jednak z odpowiedzialności w razie kłopotów z prawem.. wink.gif tak w gwoli ścisłości..

 

 

A znasz jakieś serwisy, które tym się zajmują ?

 

p.s rejestrator nie wyświetla moich danych osobowych czyli jest o.k, ale chciałbym aby usługodawca hostingowy też był niewidoczny. I nie mam zamiaru ukrywać się w celu złych zamiarów, ale skoro rejestrator ukrywa moje dane, usługodawca hostingowy też mógłby nie ujawniać danych serwera smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znasz jakieś serwisy, które tym się zajmują ?

 

p.s rejestrator nie wyświetla moich danych osobowych czyli jest o.k, ale chciałbym aby usługodawca hostingowy też był niewidoczny. I nie mam zamiaru ukrywać się w celu złych zamiarów, ale skoro rejestrator ukrywa moje dane, usługodawca hostingowy też mógłby nie ujawniać danych serwera smile.gif

 

To, że one nie są widoczne przy podglądzie, nie znaczy że ich wcale nie ma. Te dane są zapisane w firmie i w razie potrzeby zawsze dojdą kto i gdzie.

Ale jak piszesz nie masz złych zamiarów, a kto je ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×