Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cineksadki

[wirtualny] serwer na powstające forum

Polecane posty

Witam serdecznie,

poszukuję hostingu na powstające forum oparte na phpbb 3 . Obecnie forum posiada około 20 użytkowników, 1234. Jednak dopiero forum startuje i liczę w przyszłości na lepsze statystyki. Oczekuję stabilności, szybkości użytkowania forum na serwku, możliwość dodania własnej domeny, oczywiście mysql... Zastanawiałem się nad ofertą firmy firefost.pl pakietu mini .

Czy myślicie , że 10 gm transferu będzie wystarczająca? Jak można obliczyć przypuszczalne zapotrzebowanie transferu dla mnie ? Proszę bardzo o doradzenie.

 

P.S Interesują mnie tylko sprawdzone oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 gm transferu będzie wystarczająca?

 

Jeśli forum jest powstające to 10G transferu na pewno Ci wystarczy na

kilka miesięcy. Potem pakiet zawsze możesz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam. Mam jeszcze pytanie odnośnie transferu , czy użyty transfer przechodzi na następny miesiąc? ;) Zadaję może trochę dziwne pytania ale pomimo , że szukałem do końca nie rozumiem czym jest ten transer, dlatego proszę (o ile to możliwe) o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Dzięki Wam. Mam jeszcze pytanie odnośnie transferu , czy użyty transfer przechodzi na następny miesiąc? wink.gif Zadaję może trochę dziwne pytania ale pomimo , że szukałem do końca nie rozumiem czym jest ten transer, dlatego proszę (o ile to możliwe) o informacje.

 

Takie rzeczy na razie tylko w Erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy użyty transfer przechodzi na następny miesiąc?

Dlaczego zużyty transfer miałby przechodzić na następny miesiąc?

 

Tak czy siak - żaden transfer nie przechodzi na następny miesiąc.

Co miesiąc dostajesz nową pulę transferu do wykorzystania.

Mimo, że niektóre firmy podają transfer roczny <_< który i tak jest rozliczany co miesiąc. To bardziej takich chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło mu czy NIEzużyty transfer przechodzi na następny miesiąc.

Nie. Nic nie przechodzi. Nowy miesiąc - nowe odliczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam. Mam jeszcze pytanie odnośnie transferu , czy użyty transfer przechodzi na następny miesiąc? <_ zadaj mo troch dziwne pytania ale pomimo szuka do ko nie rozumiem czym jest ten transer dlatego prosz ile to o informacje.>

 

Niestety nie przechodzi, jednak przeważnie limit trasferu jest wystarczający na każdy pakiet.

Transfer to limit danych do/z Twojego konta hostingowego, który możesz wykonać na miesiąc (niektóre firmy podają transfer roczny, więc wtedy musisz podzielić to na 12 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×