Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bigsmok

System płatnosci, konfiguracja itp

Polecane posty

Gość bigsmok

Witam, planuje stworzenie coś ala glowanet.pl a mianowicie ;) osoba zainteresowana kupnem hostingu o poszczególnych parametrach ,klika w dany pakiet a następnie zostaje przeniesiony do rejestracji w której wpisuje poszczególne dane, imie nazwisko, ulica itp a także nazwa dla serwisu jak ma być po wykonaniu tego wszystkiego wyświetla się strona z prośbą o wysłanie sms-a lub o ujszczenie wpłaty na konto bankowe w tym przypadku np: 10zł. Po czym trzeba odczekać 30 min aby osoba która pełni "dyzur" w sprawach finansowych sprawdziłą iż taki sms lub wpłata została umieszczona. Następnie, na email zostają wysłane dane do : DirectAdmin, do phpmyadmin i ftp.

 

Obecny stan wygląda tak:

fireplay.pl

 

Chodzi tutaj o napisanie takowego skryptu ;) który tylko będzie pobierał opłaty, za każdy miesiąc w przypadku gdy tego się nie zrobi konto blokowane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Rozumiem tylko jaki koszt? ;) i jeszcze jedno czy to nie problem ze mam DirectAdmin w jezyku: Angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Nie mogłem jakiś cudem z edytować posta tak wiec napisze tutaj zainstalowałem sobie spolszczenie, mam jeszcze jedno pytanie jaki kosz byłby integracji płatności (dotpay i przelew lub paypal)a także w razie jeśli osoba nie zapałaci po 30 dniach korzystania z serera to strona jest blokowana ;) Ile u was by to kosztowało ;) + czy można jakiś crackowany VHMCS do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
+ czy można jakiś crackowany VHMCS do testów.

Jak już to WHMCS, poza tym nie lubimy tutaj piractwa ;)

Na stronie WHMCS masz 15 dni testu.

 

Ile u was by to kosztowało

Pisz na PW ;)

 

mam jeszcze jedno pytanie jaki kosz byłby integracji płatności (dotpay i przelew lub paypal)

boost.pl ma moduły dotpay/platnosci.pl

paypal jest razem z whmcs

 

Jest jeszcze http://huan.pl/ ale podobno dziurawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planujesz płatności sms na większą skalę pogadaj z uzytkownikiem o nicku Krystian - lepiej na tym wyjdziesz niż z dotpay czy platności <_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Testuje http://huan.pl/download/ - DotPay.pl Gateway dla WHMCS v1.0 na WHMCS 4.0.2 <_< Ale nie wiem jak zrobić aby każdy nowy który zarejestruje się i wybierze nazwę dla swojej strony jest ZOBOWIĄZANY wysłać SMS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moduł do smsów też jest do whmcs ale napisany pod paymedia, która jest w trakcie tworzenia. Płatności sms działają <_<

Jest tylko jedno wymaganie, obecnie współpracujemy jedynie z firmami. Jeżeli takową posiadasz, zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moduł do smsów też jest do whmcs ale napisany pod paymedia, która jest w trakcie tworzenia. Płatności sms działają :P

Jest tylko jedno wymaganie, obecnie współpracujemy jedynie z firmami. Jeżeli takową posiadasz, zapraszam na PW.

 

Odświeżam temat :P

 

mam takie pytanie czy była by możliwość Krystian dopisania do mojego panelu zarządzania opcji automatycznej aktywacji konta tuż po wysłaniu smsa proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :P' date='11 marzec 2010 - 23:03' timestamp='1268344983' post='198908]

Odświeżam temat :P

 

mam takie pytanie czy była by możliwość Krystian dopisania do mojego panelu zarządzania opcji automatycznej aktywacji konta tuż po wysłaniu smsa proszę o odpowiedz :)

 

A jaki masz panel zarządzania? w whmcs jest taka opcja standardowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz panel zarządzania? w whmcs jest taka opcja standardowo :P

 

Panel został Napisany na moje zlecenie za kasę (Shoutcast Panel)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie masz smsy?

 

Nie ale jestem zainteresowany:) podpisaniem umowy tylko właśnie jestem ciekaw czy po złożeniu zamówienia dało by się tak zrobić aby konto samo się przedłużało o 30 dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' date='12 marzec 2010 - 11:11' timestamp='1268388692' post='198936]

Nie ale jestem zainteresowany:) podpisaniem umowy tylko właśnie jestem ciekaw czy po złożeniu zamówienia dało by się tak zrobić aby konto samo się przedłużało o 30 dni ??

 

To chyba leży w kwestii Twojego skryptu? Dlaczego każdy myli bramkę płatności nie ważne czy to dotpay, platnosci.pl czy inne. To tylko bramka a nie system billingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×