Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mathac

poczta.gg.pl [Zaproszenia]

Polecane posty

Wow, pierwsze słyszę o tym projekcie, ale myślę, że pomysł dobry!

 

Jeśli każdy będzie miał tworzoną automatycznie skrzynkę pocztową razem z numerem (np 279006@gg.pl) i gadu zaproponuje przyzwoite parametry to będzie świetnie.

 

Chociaż - znając życie, z czasem gg zasypie takie skrzynki głupawymi reklamami i cały projekt zacznie ginąć w oczach.

Wydaje mi się, że i tak zostanę przy gmailu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli kolejne reklamy i bzdury, tym razem na poczcie? Buah...

Niech lepiej to GównoGówno ulepszą (choć pierwszym ulepszeniem byłoby wyeliminowanie reklam, więc chyba ulepszeń jednak nie będzie), a nie z komunikatora robią przewalony kombajn, a teraz jeszcze ta - pożal się boże - poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chodzi im o zarabianie kasy na spamowaniu tejże skrzynki. Zbędny bajer otoczony szumem i fajnymi grafikami. Co za pusty naród - założy taki sobie skrzynke na GG, po miechu powróci do maila na onecie a przez ten miech będzie myślał ze jest najbardziej cool na świecie... Własny serwer, domena i jest niemalże poczta idealna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własny serwer + domena = poczta idealna, powiadacie?

Nie do końca. Jaki by ten hosting nie był - za niego trzeba płacić. Za domenę też - raz na rok, ale zawsze.

Jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z webhostingiem/domenami - założy konto na onecie/interii i będzie się cieszył.

 

Ja na razie trzymam się gmaila - nie muszę za niego płacić ani grosza, filtr antyspamowy działa bez zarzutu, nie dorzucają żadnych reklam w gratisie, jak chociażby onet czy wp.

 

A czy gadumail odniesie sukces? Szerze wątpie, chociaż cały projekt nie został uruchomiony dla mas, już można wyczuć, że chodzi im o jak największy zarobek dzięki kretyńskim dopiskom dołączanym do każdej wysłanej wiadomości.

 

Poczta nie ma adresu numer@gg.pl tylko nick@gg.pl wybierany podczas aktywacji.

 

 

Szkoda, liczyłem że zrobią to w formie jabberowej. Jeśli każdy będzie miał maila w formie nicka, to wg mnie całe przedsięwzięcie lekko traci sens. Tak czy inaczej - ja z tego korzystać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja kożystam od ponad roku z google apps, i jestem zadowolony ;)

Każdy kto myśli logicznie (jak Sponsi :)) wie, że to jest stworzone tylko po to aby mieć kolejne miejsce na wciśnięcie reklam...

I z tego względu (i paru innych) skusiłem się na gg pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypali czy też nie to się okaże, teraz i tak mało osób przetestowało tą skrzynkę ,więc proszę nie narzekajcie zanim nie przetestujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×