Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Yag

[Wirtualny] Serwer do 600 PLN/rok

Polecane posty

Witam,

 

Szukam stabilnego serwera pod serwis sportowy, ważne dla mnie aby limit transferu miesięcznego był wysoki (50-60GB to minimum), miejsce na serwerze nie jest krytyczne, ale min. 10-15GB

 

Najważniejsze dla mnie:

- MySQL5 (z limitami większymi niz np. nazwa.pl)

- PHP5 (wersja min. 5.2.11, ewentualnie opcja wyboru 5.2 - 5.3)

- Możliwość tworzenia kont FTP na wybrane katalogi (np. uzytkownik JAS ma dostęp tylko do swojego katalogu)

- BARDZO mile widziany dostęp przez ssh, potrzebuję trochę skryptów odpalać z linii komend (jesli nie dostęp przez konsolę, to chociaż dobry interfejs do zarządzania cronem i rozsądne limity na np. czas wykonywania skryptu, mogą się zdarzyć skrypty wykonujące się kilkanaście minut, ale bardzo rzadko)

- Serwer w Polsce, który będzie w stanie udźwignąć obecny ruch (ok. 1,5-2mln odsłon i 100tys. UU)

 

Może być ewentualnie jakiś VPS w tych pieniądzach (600PLN z VAT za rok).

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki oraz oferty.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować swojego wcześniejszego posta, więc uzupełniam: proszę o oferty także od przedstawicieli firm hostingowych.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu szukałbym tylko VPS - umiesz skonfigurować czy też będziesz szukał administratora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu szukałbym tylko VPS - umiesz skonfigurować czy też będziesz szukał administratora ?

 

Z kofiguracją dałbym sobie radę, w razie czego znajomy administrator pomoże, więc ta kwestia raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×