Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
linkojad

Tanie adresy IP - Hosting na zaplecze

Polecane posty

Gdzie tanio można dokupić do konta tanie adresy IP?

 

Interesuje mnie np. hosting z 10 domenami i każdy inny adres IP na wyłączność a nie współdzielony z innymi użytkownikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tanio można dokupić do konta tanie adresy IP?

 

Interesuje mnie np. hosting z 10 domenami i każdy inny adres IP na wyłączność a nie współdzielony z innymi użytkownikami...

 

Każda firma hostingowa powinna Ci to zaoferować, jednak taka opcja będzie znacznie droższa od standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda firma hostingowa powinna Ci to zaoferować, jednak taka opcja będzie znacznie droższa od standardu.

 

Domyślam się. Jednak zamiast pisać do każdej wolę zapytać na forum, może ktoś już ma doświadczenie lub przedstawi po ile u niego. Ceny adresów IP bardzo zróżnicowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Szukasz hostingu pod zaplecze seo? Iswift oferuje z tego co pamiętam paczki niewielkich kont, każde z innym ip. No i tanio (100zł na rok za 5 adresów), bo normalnie trzeba sporo płacić za chociaż 1 ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się. Jednak zamiast pisać do każdej wolę zapytać na forum, może ktoś już ma doświadczenie lub przedstawi po ile u niego. Ceny adresów IP bardzo zróżnicowane...

 

Niestety aby firmy dawały Tobie swoje propozycje, musisz wyraźnie o to poprosić w poście.

Nowy regulamin zabrania ofert przedstawianych przez firmy, tak więc abyś otrzymał "firmowe" napisz taki post.

 

Uwaga w tematach zakazuje się składania ofert przez firmy hostingowe chyba, że autor tematu wyraźnie o to prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tanio można dokupić do konta tanie adresy IP? Interesuje mnie np. hosting z 10 domenami i każdy inny adres IP na wyłączność a nie współdzielony z innymi użytkownikami...
nie wiem w jaki sposób przedstawić swoją bardzo ciekawą ofertę na IP po zmianie regulaminu forum. dopisz, że czekasz też na oferty od firm, wtedy więcej osób Ci odpisze i będziesz miał większy wybór ;)

 

edycja: mzone mnie uprzedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1 adres ip 2 zł netto.

10 adresów ip 20 zł netto.

* adresy nie współdzielone.

 

Genialne ceny, ktoś ma podobne jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 adresów = 2zł../szt.

50 adresów = 1,70zł./szt.

100 adresów = kontakt

płatność roczna rabat 20% !

ceny adresów dedykowanych.

 

adresy współdzielone 70 szt. bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×