Skocz do zawartości
shoot

Jak zaparkować domene..

Polecane posty

Witam,Zamówiłem domenę na MasterNet.pl i założyłem darmowy hosting na cba.pl. W panelu cba mam: Istnieje alias www.cs-goblin.pl i mogę się połączyć przez totalcommander ale gdy chc e coś wrzucić, najprostrzą strone lub forum, na mojej stronie ciągle pisze: Przepraszamy,poprawna zawartość domeny: cs-goblin.pl w chwili obecnej nie może zostać wyświetlona.Domena utrzymywana jest na serwerach DNS MasterNET.pllecz nie została zaparkowana na serwerze wirtualnymlub czeka na przeładowanie serwera HTTPdCo muszę zrobić? Proszę o odpowiedzi bo jestem jeszcze w tym troche zielony (robiłem już strony darmowe na cba.pl i działały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, a jak ją tam skierować?

 

W panelu powinieneś mieć taką opcję na przekierowania domeny, to chyba panel autorski więc trudno dokładnie to opisać.

Skontaktuj się z ich supportem i poproś o dodanie przekierowania domeny jeśli nie możesz tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel Klienta - Domeny - Edycja wpisów DNS: formularz "Przekierowanie WWW na adres http://"

W emailu aktywacyjnym domeny jest informacja co gdzie jest oraz w dokumentacji na stronie.

Ale czy forum jest supportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×