Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
InternetNet

Watermark i dobry hosting

Polecane posty

Poszukuje dostawcy usług hostingowych, który zaproponuje mi korzystną ofertę przy wstawianiu do sygnałów dźwiękowych identyfikatorów, czyli watermarków. Po podstawieniu takiego znaku do pliku audio zabezpiecza się dane przed piradztwem. Wiem, że takie operacje wstawiania są skomplikowane i wymagają dużej mocy obliczeniowej żeby to jakoś się kupy trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej usługi nie realizuje się w oparciu o hosting. Do tego potrzeba kilka serwerów dedykowanych i to pewnie na Windzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat na windzie? Takie konwersje plików audio są tylko na windzie? Z tego co się orientuje udostępnianiem dedyków zajmują się firmy hostingowe.

 

Odnośnie tego watermarka, bo nikt nie napisał nic na jego temat. To taki sposób na piractwo, który mnie zainteresował. Taki sprytny myk, dodaje się ukryty sygnał do pliku audio, który go jednoznacznie później identyfikuje. ma to swoje minusy, trzeba przetworzyć plik, są to na pewno skomplikowane operacje logiczne.

 

Z czymś podobnym spotkałem się przy umieszczaniu ukrytych informacji w plikach graficznych. Ktoś coś o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×