Skocz do zawartości
MasMixx

Pomoc - Chce otworzyc Hosting!

Polecane posty

Witam was bardzo serdecznie, trafilem na to forum bo potrzebuje pomocy!

A wiec.

Wykupilem serwer VPS na poczatek 30gb dysk lacze 100 mbits system fedora 11 panel plesk 9.2

chcialbym na tym serwerze postawic darmowy hosting serwerow www + mysql.

Prosilbym o pomoc w instalacji directadmin do obslugi tego wszystkiego i konfiguracji bo niestety ja w tych sprawach jestem zielony!

gg:17976694 (prosze pisac nawet gdy jestem niedostepny! jestem bardzo czesto niewidoczny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was bardzo serdecznie, trafilem na to forum bo potrzebuje pomocy!

A wiec.

Wykupilem serwer VPS na poczatek 30gb dysk lacze 100 mbits system fedora 11 panel plesk 9.2

chcialbym na tym serwerze postawic darmowy hosting serwerow www + mysql.

Prosilbym o pomoc w instalacji directadmin do obslugi tego wszystkiego i konfiguracji bo niestety ja w tych sprawach jestem zielony!

gg:17976694 (prosze pisac nawet gdy jestem niedostepny! jestem bardzo czesto niewidoczny!)

Ciekawy problem, bardzo oryginalny. Jeszcze nigdy tutaj nikt tego nie napisał. Na pewno zaraz pojawi się tu wiele merytorycznych odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli plesk to nie direct admin to po primo po sekundo jeżeli DA to nie fedora z tego co pamietam .. po trzecie zatrudnij admina ;) ( chętnie pomogę za $$ info na priv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy problem, bardzo oryginalny. Jeszcze nigdy tutaj nikt tego nie napisał. Na pewno zaraz pojawi się tu wiele merytorycznych odpowiedzi. :)

Pierwsza już się pojawiła..

 

Do autora: Niestety myślę, że niewiele osób (albo nawet nikt!) będzie chętnych aby Tobie pomóc w tej

kwestii. Zabierając się za taki projekt powinieneś posiadać minimum wiedzy i chęci aby zdobywać kolejną.

Konfiguracja tego to jedno a utrzymanie w stanie pozwalającym na bezproblemowe działanie to drugie. Jeśli

nie chcesz sam się nauczyć to licz się z tym, że musisz komuś zapłacić za konfigurację serwera oraz

jego aktualizację.

 

PS. Ja niestety nie będę mógł Ci pomóc, wersja mojego komunikatora GG nie pozwala na kontakt z numerami wyższymi niż 17mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was bardzo serdecznie, trafilem na to forum bo potrzebuje pomocy!

A wiec.

Wykupilem serwer VPS na poczatek 30gb dysk lacze 100 mbits system fedora 11 panel plesk 9.2

chcialbym na tym serwerze postawic darmowy hosting serwerow www + mysql.

Prosilbym o pomoc w instalacji directadmin do obslugi tego wszystkiego i konfiguracji bo niestety ja w tych sprawach jestem zielony!

gg:17976694 (prosze pisac nawet gdy jestem niedostepny! jestem bardzo czesto niewidoczny!)

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co się pakujesz, bez podstawowej wiedzi na temat serwerów i ich obsługi. W zasadzie nic więcej niż kłopoty ;)

 

Poszukaj administratora na forum, niestety nie będzie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co się pakujesz, bez podstawowej wiedzi na temat serwerów i ich obsługi. W zasadzie nic więcej niż kłopoty ;)

 

Poszukaj administratora na forum, niestety nie będzie za darmo.

 

moglbym podjac wspolprace lub zatrudnic kogos kto by sie tym zajol ale chcialbym wiedziec ile by mnie to kosztowalo! a moze znacie jakies inne panele ktore umozliwia taka obsluge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

google.pl -> fraza zarządzanie serwerem

howtoforge.com -> instalacja różnych paneli i innych bajerów

 

Bez tych dwóch nie dasz sobie rady, nauka nauka i jeszcze raz nauka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze znacie jakies inne panele ktore umozliwia taka obsluge?

Np. panel mBanku albo Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
moglbym podjac wspolprace lub zatrudnic kogos kto by sie tym zajol ale chcialbym wiedziec ile by mnie to kosztowalo! a moze znacie jakies inne panele ktore umozliwia taka obsluge?

Przykładowa konfiguracja przez administratora to 200-400zł (netto ;))

 

Opieka nad takim serwerem to >800zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zakupu licencji na Directadmin, jeżeli masz Plesk to pewnie nie masz DA, a pozniej poczytaj o podstawach Linuxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×