Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość netknowing

K2 hosting

Polecane posty

Gość netknowing

Mimo że K2 jest sporą firmą nie znalazłem na tym forum opinii o hostingu jakim dysponuje. Jest to coś zupełnie nowego , opcja głównie dla komercyjnych rozwiązań z zapewnioną 99,99% dostępnością w umowie. Nowoczesny działający w technologii chmury więc i ekologiczny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszesz o k2.pl, k2host.pl czy k2hosting.pl? : )

I na pewno nie masz z nimi nic wspólnego? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam jednego człowieka w K2Internet. Nie miałem pojęcia, że oferują również hosting. Jeśli to nowa oferta, którą będą prowadzić podobnie jak swoje „marketingowe” usługi, to można być pewien dwóch rzeczy – ten hosting będzie:

 

- Kosztowny.

- Dobry.

 

Kosztowny nie musi oznaczać „drogi”. Mam raczej na myśli dolny poziom cen usług. Dostosowany do klienta "korporacyjnego" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Marcel

Witam, szukałem serwera dla mojej stronki i też obecnie testuję usługi hostingowe w K2 Internet, na chwilę obecną jestem zadowolony z ich usług i nie widzę potrzeby szukania dalej, zwłaszcza gdy teraz czas ucieka szybciej, a tu już święta prawie. Apropos świąt to zachęcam do pieczenia ciastek z mojej strony, obecnie jest na test.k2.pl w ramach testów: przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcel z jakiej ich uslugi korzystasz ?

Na stronie nie ma zadnej oferty, ale jest form zapytania:

 

Hosting zarządzany dedykowany

Hosting zarządzany VMware (wirtualizacja)

HA (High availability) i DRC (Disaster recovery center) Usługi Saas

Zarządzanie i monitoring

Cloud & utility computing

 

Sadzac po tematyce strony i zblizajacych sie swietach musi to byc

Hosting zarządzany dedykowany z infrastrukturaHA (High availability) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Marcel

Ja poprosiłem K2 Internet o serwer postawiony na systemie operacyjnym FreeBSD, i chciałem przetestować loadbalancery. Ale powiem Ci, że trafiłeś niemalże w dziesiątkę. HA tez mnie interesuje, dostałem możliwość monitorowania dostępności strony w sieci. Coś w stylu tych statystyk strony co w google są dostępne. A tak w ogóle to jestem twórcą i chciałem pokazać moje dzieło :). ( pieczmy ciastka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×