Skocz do zawartości
wygodad

Co sądzisz o zmianach w regulaminie działu 'Prośby'

Co sądzisz o zmianach w regulaminie działu 'Prośby'  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o zmianach w regulaminie działu 'Prośby'

    • Wprowadzi bardziej przemyślane odpowiedzi 'Firm' hostingowych
    • Będzie mniej powtarzalnych odpowiedzi
    • Firmy nie będą na lewo i prawo rzucać swych ofert, czasmi niezgodnych z prośbami
    • Ten zapis w regulaminie wprowadzi problemy komunikacyjne 'Firmy' vs reszta na forum
    • Niepotrzebny zapis - wiele firm wnoszących dobry 'content' zrezygnuje z udzielania się na forum
    • Firmy będą miały trudniejszy dostęp ze swą ofertą do potencjalnych Klientów
    • Zwykle w dziale prośby i tak prosi się o konkretne oferty, więc po co ten zapis?!
    • Nie mam zdania


Polecane posty

Regulamin działu prośby:

 

"W tematach zakazuje się składania ofert przez firmy hostingowe chyba, że autor tematu wyraźnie o to prosi. "

 

 

ankieta prawde nam powie :)

 

ps. dajcie znać jakie odpowiedzi można by było dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, ale nie wiem czy to coś da, bo jestem przekonany że tutaj decyzje są podejmowane przez "górę", a głos użytkowników się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również oddałem głos. Ale tak naprawdę to tylko mam nadzieję, że stanie się tak, jak zagłosowałem, równie dobrze może być zupełnie inaczej - reakcji niektórych użytkowników reprezentujących tutaj firmy nie da się przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w ankiecie : żadna z powyższych odpowiedni nie odzwierciedla mojego stanowiska.

 

niestety przycisk 'EDYTUJ ANKIETĘ' wskazuje stronę:

 

 

:)

 

 

 

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił ten błąd, zajrzyj do tematów pomocy by uzyskać więcej informacji.


 [#103135] Nie posiadasz praw edytowania tego tematu

 

więc proszę odpowiednie osoby (w domyśle moderatorów lub administratora) o dodanie do ankiety nowej odpowiedzi, a najlepiej skonfigurowanie oprogramowania by możliwe było przez założyciela wątku z ankietą edycje tejże ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dziękuję Dawidzie za ankietę.

 

Jakby nie patrzeć to to forum zawsze korzystało z opinii użytkowników. Nie zawsze było to zakładanie tematu i ankiety ale odczytywanie tego co pojawiało się w różnych tematach. Często w skargach na gg itp.

 

Co do

Brakuje w ankiecie : żadna z powyższych odpowiedni nie odzwierciedla mojego stanowiska.

 

To trzeba podać propozycję pytania w ankiecie, bo to żadna odpowiedź. Albo prywatnie zgłosić odpowiedź do mnie.

 

Co do ogólnego zarzuty demokracji. Niestety demokracja ma taki minus, że głos pijaka spod sklepu liczy się tak samo jak przewodniczącego komisji europejskiej. Chyba nigdy decyzje na forum nie były podejmowane tylko przeze mnie i raczej tak zostanie.

 

Jeśli o szczegóły chodzi to ciężko bazować na odpowiedziach jeśli np. ktoś nie wie jak było kilka lat temu (lepiej), jak może to wyglądać (bo sprawdza się na wht.com) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Hej Bartku!

Napisałem Ci w prywatnej wiadomości co o tym myślę;-)

pozdrawiam

fajnie, że nas o tym poinformowałeś. czekaliśmy na tą niezbędną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tylko taka próbka? Ciężko wyciągnąć wnioski przy 20 czy 30 głosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może warto teraz zrobić jeszcze jedną ankietę typu, jestem za, nie wiem, jestem przeciw lub coś podobnego. Odpowiedzi będą bardziej jasne.

Ten regulamin w zasadzie nie robi problemów dla stałych użytkowników forum , oni wiedzą że trzeba dodać info, aby firmy mogły dawać swoje oferty. Jednak gorzej z nowymi użytkownikami tzw. jednopostowcami :) , oni raczej nie czytają regulaminu, a moderatorzy raczej nie patrzą na konieczne tagi przy takim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×