Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobi223

sync.pl pod inna nazwa ??

Polecane posty

Witajcie nie wiem czy moze to juz bylo na forum szukalem ale nie znalazlem, kiedys jeszcze do listy dorzucilem kogos z sync.pl ostatnio robnilem porzadki i ku mojemu zdziwieniu w statusie zobaczylem serwer bedzie w poniedzialek jor.pl moze ktos z was bedzie tym zainteresowany

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie wiem czy moze to juz bylo na forum szukalem ale nie znalazlem, kiedys jeszcze do listy dorzucilem kogos z sync.pl ostatnio robnilem porzadki i ku mojemu zdziwieniu w statusie zobaczylem serwer bedzie w poniedzialek jor.pl moze ktos z was bedzie tym zainteresowany

pozdrawiam :)

 

Niezłe mają hasło: "Your hosting - jor.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jor.pl to na 99% reseller w pnth.net.

Holders Contact object: data restricted - byc moze pozniej sie to zmieni.. Ale czy to kolejny atak sync ? :-) nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam lekturę działu Wyjaśnienia

 

09.08.2005:

[...]Sytuacja ta została spowodowana, pomyłką szanownych panów z serwerowi The Planet w USA. Nasz serwer zostało omyłkowo sformatowany. Straciliśmy wszystkie dane naszych klientów. [...]

 

26.08.2005:

[...]w każdym razie, serwerownia The Planet, nie była winna wyłączeniu serwera. Wina leżała po naszej stronie, a właciwie niekompetentnego wspólpracownika. [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niechcący trafiłem na ten temat i aż mi się gorąco zrobiło.

Nie wiem czemu "tobi223", miał mnie zapisanego jako "kogoś z sync.pl" (szczególnie, że jak wszyscy wiemy sync.pl prowadziła jedna osoba) ,ale zapewniam, że Jor.pl z Sync.pl nie ma nic wspólnego.

Z tego co pamiętam sync.pl znikneło w sieci około licpa-sierpnia, My działamy ofocjalnie działanym od czerwca, a na własnym serwerze od 1,5 miesiąca.

Tak jak słusznie zauważono przez jakiś czas, Jor.pl było na koncie w pnth.net, ale była to tylko przejściowa sytuacja.

Na chwilę obecną, wszystkie konta z Jor.pl są na Niemieckim serwerze, a aktualny uptime wynosi 99,781 %.

 

Na przyszłość, prosiłbym o upewnienie się, co do tak poważnych zarzutów, bo przez taki temat można niesłusznie zniszczyć opinie o danej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×