Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CyberDNA

TeamVPS

Polecane posty

Witam,

 

 

 

 

Chcialem sie dowiedziec czy ktos kozysta z uslug TeamVPS.. Kupilem najwyzszy plan i zaplacilem z gory za 6 miesiecy a support nawet sie nie odzywa mimo drugiego ticketa poniewaz byl problem ze statusem tranzakcji w clitent area a pieniadze z konta pobralo.. tak jak by administracja zrobila sobie wakacje;/ :DD

 

Tutaj na forum zorentowalem sie ze warto zakupic u nich vps'a a jak juz to zrobilem na angielskiej wersji forum zobaczylem pelno negatywnych opinii na temat ich uslug.

 

Moze ktos sie wypowiedziec kto ma tam vps'a czy chociaz ma kontakt z administracja ? bardzo zalezy mi na czasie bo obecnie moj portal "lezy" i kazda godzina sie liczy:) bo traci na tym zapewne userow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać tylko tyle że, po opłaceniu usługi przez paypal, dostalem serwer w niecałe 30 min,

jak narazie dziła bez problemów, uptime 100% od listopada, licencje na DA przysłali w ten sam dzień co był zamówiony serwer. Na odpowiedz ticketa czekam przeważnie 12-48 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać tylko tyle że, po opłaceniu usługi przez paypal, dostalem serwer w niecałe 30 min,

jak narazie dziła bez problemów, uptime 100% od listopada, licencje na DA przysłali w ten sam dzień co był zamówiony serwer. Na odpowiedz ticketa czekam przeważnie 12-48 h

 

 

U mnie rano minie 48h.. zaplacilem paypalem i kase pobralo z konta a tranzakcja u nich niby byla nie oplacona, dzis zaplacilem karta jest ok tzn. pokazuje ze oplacono ale dalej nic sie nie odzywaja mimo drugiego ticketa.. to jest dopiero podejscie do klijenta ktory wybral najlepsza opcje i na najdluzszy termin oplacil jaki mozna bylo $174.99 USD ;/

 

 

Caly czas widze ze to kestia kilku godzin a tu jeszcze lepiej.. 30minut :)  coraz bardziej chodzi mi po glowie ze cos jest nie tak.. przynajmniej odpowiedzieli by i dali info ze jest ok i za iles tam dostane vpsa ;/

 

o ile sie doczekam to tylko modlic sie aby uptime byl caly czas 100% :)

 

 

 

 

Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez aktywowali vps'a w nie cała godzinę, jednak na licencje da to sie nie moge doczekac...Juz 7 dni czekam

No ladnie.. jednak chyba gdzies administracje wcielo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie wzialem tam vpsa, 24h czekalem na odpalenie, teraz poslalem ticketa po direct admin, o ile dobrze zrozumialem intrukcje w tym temacie ze tak trzeba. nie mam doswiadzcenia w administrowaniu i jestem ciekaw czy wogole odpale sobie ten serwer samemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wyslalem rezygnacje (30days money back).. nie widzi mi sie tydzien na pomoc czekac jak serwer padnie i tracic uzytkownikow portalu i co przy tym idzie zarobek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś powiedzieć co musze napisać? Dokładnie bo nagielskiego nie znam. I żeby nie było tak jak wcześniej, że czekam 2 tygodnie i i tak nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z pingami z Polski do Waszych VPSów?

 

Jak wygląda w rzeczywistości przydział CPU?

Jakie największe predkości łącza uzyskujecie?

 

Interesuje mnie level 2

 

Chcę stworzyć portal z grami online, i aby większość ich pobierana była z tego serwera i nie wiem czy teamvps to dobry wybór?

 

Zastanawiam się jeszcze nad IntoVPS.

 

Proszę o rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada na dziś: wstrzymaj się z braniem czegokolwiek w TeamVPS, ostatnimi czasy firma ta przestała zachowywać się poważnie w stosunku do klientów, mają chyba jakieś poważniejsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teamvps nie odpowiada wogóle na tickety, w dodatku nie działa im whmcs,

alternatywą może być dla ciebie http://www.nocster.com/linvps.shtml (aktualnie uzywam) lub http://cpanelhost.me/vpshosting.html

oba DC w Scranton, ping odemnie do mojego vps-a to srednio 120ms

cpanelhost.me ma teraz fajna promocje 50% zniżki na pierwszy miesiąc

http://www.webhostin...ad.php?t=910844

możesz zamówić najtańszy plan za 2,5$ i wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo teamvps padlo, nie dziala panel ani przez ssh sie nie da zalogowac nawet po reinstalacji systemu, na direct admina czekam juz prawie tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×