Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hunter

Tydzień Szalonych Cen :=)

Polecane posty

no jezeli to szalone ceny to ja jestem chyba swiety... jest mnostow tanszych opcji! Ceny 2be.pl sie niczym nie wyrozniaja- sa nawet stosunkwo drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Okres promocyjny co prawda minął, jednak odnosząc się do powyższych wypowiedzi powiem jedynie - sęk w tym, że nie zawsze chodzi o to, by płacić jak najmniej, ale również by nie wiązac się cyrografem na dwa lata (badź godzić na karę za wydanie authinfo), by liczyć na pomoc techniczną zawsze chętną do udzielenia wsparcia, czy też by nie musieć zastanawiac się czy dumpingowe ceny za rok nie zemszczą się wzrostem kosztów odnowień.

 

Nie jesteśmy zainteresowani rywalizowaniem cenami z tanimi dostawcami - wolę by zasady były jasne i czytelne dla Klienta, a nie musiał on śledzić uważnie regulamin i wyłapywać potencjalne zagrożenia dla siebie.

 

Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz po promocji w prawdzie - 99 zł netto za pl to zdecydowanie za dużo ! Zwlaszcza za partner to DM ze swoim ubogim panelem ..

Wiec @BarłomiejJ powiedz dlaczego mam kupic domene u was a nie np. w adresik.pl gdzie cene mam o 50 zł niższą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fujara, przecież wyraźnie Ci napisał, że nie chodzi o najniższe ceny. Jeśli 2be.pl ma dobry support, daje authinfo bez problemu, a ceny przedłużenia ma takie same, to jest to uzasadnione.

 

Owszem są firmy jak az.pl, gdzie mam to wszystko bez problemu i taniej niż w ofercie powyżej (nawet przy przedłużeniu droższym niż cena za pierwszy rok), jednak jeśli ktoś kupuje domenę na stronę firmową, to nie będzie patrzył, że tu jest taniej o 5-10 PLN, a tam drożej o tyle, tylko weźmie sobie wszystko w jednej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duch:

(-) jednak jeśli ktoś kupuje domenę na stronę firmową, to nie będzie patrzył, że tu jest taniej o 5-10 PLN, a tam drożej o tyle, tylko weźmie sobie wszystko w jednej firmie.

 

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Od razu widać, że ta firma (2be.pl) nie adresuje swej oferty do dzieciaczków czy tez do fanatyków transferu. Jej kleintem są prawdopodobnie w większości poważne firmy, które wolą nie ryzykować teraz niższej ceny, po to by za pół roku, czy nawet za rok miec problem z odejściem z innej, "tańszej" firmy...

 

Dla bardziej zasobnego w kaskę klienta różnica 50 zł w cenie jest nieporównywalna z lepszą jakością obsługi i bezpieczeństwem danych, które - poniekąd - zap[ewnia 2be.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×