Skocz do zawartości
Mari3

Jaki hosting polecacie ?

Polecane posty

Jak w temacie, proszę o poradę, zrobiłam stronę firmową, obecnie prosta w html z wizytówką i ofertą, tak żeby była możliwość zobaczenia podstawowych informacji w necie, podstawowej reklamy + kontakt, z czasem chce przerobić ją na sklep internetowy w php. Jaki hosting polecacie ? domenę oczywiście wykupię, jednak na hostingu wolałabym zaoszczędzić, najlepiej oczywiście dla mojej kieszeni gdyby był darmowy. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mari3 idealnym rozwiązaniem będzie hosting CLASSIC lub PREMIUM plus utrzymanie domeny na bardzo korzystnych warunkach w MasterNET.pl działającym na rynku od ponad 5-ciu lat.

W przypadku pytań bądź niejasności oczekujemy na kontakt.

Na prawdę nie ma sensu utrzymywać strony firmowej na darmowym hostingu, wielu naszych Klientów tak robi lecz po pewnym czasie i tak kupują u nas hosting bo nagle zawartość strony zostałą usunięta bądź doklejane są ciekawie wyglądające reklamy do strony - czy na pewno tak chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mari3 idealnym rozwiązaniem będzie hosting CLASSIC lub PREMIUM plus utrzymanie domeny na bardzo korzystnych warunkach w MasterNET.pl działającym na rynku od ponad 5-ciu lat.

W przypadku pytań bądź niejasności oczekujemy na kontakt.

Na prawdę nie ma sensu utrzymywać strony firmowej na darmowym hostingu, wielu naszych Klientów tak robi lecz po pewnym czasie i tak kupują u nas hosting bo nagle zawartość strony zostałą usunięta bądź doklejane są ciekawie wyglądające reklamy do strony - czy na pewno tak chcesz? :)

 

Dziękuję za szybką reakcję :)

Myślałam, że jednak co nie co uda mi się zaoszczędzić :) jednak wydaje się to mało bezpieczne jak mówicie, jeśli chodzi o stronę firmową, znajomy polecił mi jeden darmowy hosting, jeśli więc mogę to poproszę o opinię na jego temat http://www.friko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką reakcję :)

Myślałam, że jednak co nie co uda mi się zaoszczędzić :) jednak wydaje się to mało bezpieczne jak mówicie, jeśli chodzi o stronę firmową, znajomy polecił mi jeden darmowy hosting, jeśli więc mogę to poproszę o opinię na jego temat http://www.friko.pl/

 

strona firmowa na darmowym hostingu z podoklejanymi reklamami na pewno nie wpłynie dobrze na wizerunek nawet najmniejszej mikro firmy.

ile może kosztować hosting pod małą firmową stronkę? 1 piwo miesięcznie ( po cenie sklepowej) ?

to jest aż tak bardzo obciążający firmę koszt ? nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle zakładać firmę skoro już na starcie chcemy oszczędzać na wizerunku firmy, stówka rocznie to baaardzo dużo :)

Bądzmy poważni i skorzystajmy również z darmowych domen/aliasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, proszę o poradę, zrobiłam stronę firmową, obecnie prosta w html z wizytówką i ofertą, tak żeby była możliwość zobaczenia podstawowych informacji w necie, podstawowej reklamy + kontakt, z czasem chce przerobić ją na sklep internetowy w php. Jaki hosting polecacie ? domenę oczywiście wykupię, jednak na hostingu wolałabym zaoszczędzić, najlepiej oczywiście dla mojej kieszeni gdyby był darmowy. Proszę o porady

 

Na zwykłą stronę wystarczy najmniejszy pakiet. Zapraszamy do przetestowania:

 

Serwer SMALL200

 

Roczny koszt utrzymania tylko 15 złotych!

 

http://mzone.pl/

 

Linki na dole po lewej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, proszę o poradę, zrobiłam stronę firmową, obecnie prosta w html z wizytówką i ofertą, tak żeby była możliwość zobaczenia podstawowych informacji w necie, podstawowej reklamy + kontakt, z czasem chce przerobić ją na sklep internetowy w php. Jaki hosting polecacie ? domenę oczywiście wykupię, jednak na hostingu wolałabym zaoszczędzić, najlepiej oczywiście dla mojej kieszeni gdyby był darmowy.

Proszę pamiętać, że strona internetowa jest wizytówką firmy. Jeśli wygląda źle to niestety, ale odpycha potencjalnych klientów zamiast ich przyciągać. Umieszczenie takowej strony na darmowym serwerze, gdzie odwiedzający będą dodatkowo "częstowani" różnego rodzaju reklamami jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Czasem lepiej jest w ogóle nie mieć strony internetowej, niż mieć taką, która będzie wpływać na budowanie negatywnego wizerunku firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wystarczy tylko czytać dokładnie i ze zrozumieniem.

 

Dobra koniec tego, oby tylko autorka tematu nie wróciła na forum i miała tylko do siebie pretensję gdy jej strona nagle zniknie nie wiadomo dlaczego - tylko wtedy zrozumie swój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wystarczy tylko czytać dokładnie i ze zrozumieniem.

 

Dobra koniec tego, oby tylko autorka tematu nie wróciła na forum i miała tylko do siebie pretensję gdy jej strona nagle zniknie nie wiadomo dlaczego - tylko wtedy zrozumie swój błąd :)

 

Na forum nadal jestem :) i dziękuję wam bardzo za szybką reakcję i opinię :) Firma istnieje już kilkanaście lat, dopiero niedawno wyszła propozycja stworzenia strony www. Podejmę zatem odpowiednie działania biorąc pod uwagę wasze posty. Temat do zamknięcia, dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Ja mam hosting w www.itengineering.pl

Może nie jest tanio, ale warty jest swojej ceny.

Serwery są nowe o dobrych parametrach zlokalizowane w PL no i brak limitów transferu.

Jako panel do zarządzania mają własny, ciągle jest rozwijany ale prosy i szybki.

W porównaniu do interfejsu np. home.pl jest bardzo OK:)

 

Poza tym słyszałem że home.pl jak i wiele innych nie używa autoryzacji przy dostarczaniu lokalnym poczty do klientów w swoich domenach, czyli można sie podszyć pod kogoś i wysłać maila do innego użytkownika używając np, telnet

 

hmmm.. słyszał ktoś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czy osoba nie rozumie że darmowy hosting = do dupy hosting ? Przez cały temat próbujemy to wytłumaczyć ale jak na razie bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy uczy się na wlasnych blędach. Tyle że tu nie straci Pani , ale firma.

 

Niech spróbuje i posmakuje co to znaczy darmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy wy nie rozumiecie, że takich firm w Polsce są tysiące? : ) Sto złotych rocznie to już jest taki wydatek nie do przełknięcia, że trzeba szukać, dusić, próbować, czy da się za darmo ("bo za co będę płacił, za to, że stronka jest w Internecie?").. ludzie rzadko kiedy potrafią zrozumieć co to jest serwer wirtualny i że domena to nie strona...

 

Ja proponuję darmowy alias prv.pl, poczta w wp.pl i hosting gdzieś na darmowcu w USA...

 

Jak widzę samochód firmowy, bus dostawczy z logiem firmy (koniecznie żółte litery na różowym tle) i do tego adres w stylu nazwafirmy@wp.pl a adres strony nazwafirmy.w.pl (przykład autentyczny) to mnie krew zalewa..

 

M-A-S-A-K-R-A... jak mieszkałem w małych miejscowościach, to tylko z takimi rozmawiałem.. tam strona za 300zł to już był taki wydatek, że na chama gościu marudził byle tylko wydusić jak najwięcej pracy za te 3 stówy... fakt, że to czasy studenckie, coś koło 2000-2004 rok, ale i tak masakra...

 

DamianMiodek tutaj wygrałeś u mnie +1 : ) niestety, ja zamiast oferować darmowy hosting sprzedałbym im najdroższy pakiet za 300 stówy rocznie - tak jako nauczkę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DamianMiodek tutaj wygrałeś u mnie +1 : )

A to nie ty narzekałeś niedawno, że jak ktoś coś robi zbyt tanio to jest to psucie rynku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalebne dla tej firmy, jednak niedługo będzie więcej takich próśb na forum.

W końcu każdy by tak chciał i nie ma co się dziwić. Po co ktoś ma płacić za coś ( w tym przypadku hosting z supportem), jak dostanie za darmo.

Jednak taki klient będzie także oczekiwał supportu, i to za darmo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pieniądze na ulicy nie leżą i nie ma co się dziwić, że wszyscy chcą wszystko za darmo, przetestuje z ciekawosci kilka darmowych hostingow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pieniądze na ulicy nie leżą i nie ma co się dziwić, że wszyscy chcą wszystko za darmo, przetestuje z ciekawosci kilka darmowych hostingow

 

W takim razie ja też chce za darmo jakiś produkt od Was , w koncu pieniądze na ulicy nie leżą.............

 

Jeżeli cała firma opiera się na takich założeniach jak pani tzn. jak kupować to za darmo , jak sprzedawać to za jak najwięcej , to życze jej powodzenia.

 

P.s. Widze Damianie że dla Pani twoja firma ma za niski poziom usług że woli darmowy hosting niż płatny pakiet w dobrej firmie za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

guziec co ma piernik do wiatraka? w sensie Damian odpisał tak dosadnie totalnie.. heh

 

co do psucia rynku, to sorry, ale w takim Czaplinku nie mogłem brać 7 stów za stronę..

 

Marek607 ta pani chyba czeka na darmowego dedyka z adminem 24/7 ; ) ciekawe, czy bellerofont na to pójdzie ; )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, że z ciekawości przetestuję kilka darmowych hostingów, a nie że od razu zamieszczę tam stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Dam Pani hosting za darmo bez reklam dobrze ? bo nie mogę już czytać o tym jak Pani szuka hostingu za darmo z reklamami pod stronę firmy, proszę o kontakt na biuro@active-hosting.pl

Pozdrawiam.

 

To ja chce darmowego dedyka!

 

(przepraszam nie wytrzymałem)

 

Niech sobie założy stronę na darmowym chłostinku (tak celowo z błędem) (@Mari3, polecam YOYO.PL, mają wyśmienicie zamulone serwery i znakomitą pomoc techniczną).

Plus będzie taki, że na własnej skórze przekona się jak to jest kilka razy stracić stronę, albo przynajmniej na płatnym hostingu nie będzie otwierała jednego ticketu na godzinę :P

 

Wiesz pieniądze na ulicy nie leżą i nie ma co się dziwić, że wszyscy chcą wszystko za darmo, przetestuje z ciekawosci kilka darmowych hostingow

No owszem, nie leżą, ale to wobec tego po co masz firmę? Chyba po to, żeby zarobić. A wydatek np 22zł na hosting, to nie jest dużo. A jeśli jest, to ciekawe jak taka firma opłaca ZUS :)

 

pzdr

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że jednak się trochę zapędziliście, jak wcześniej napisałam jest to dla mnie już jasne co może się stać z moją stroną na darmowym hostingu i jak najbardziej zrozumiałe i jak wcześniej wspomniałam - skoro słyszę takie opinie, a nie inne o darmowych hostingach to z czystej ciekawości i przekonania się chce kilka sprawdzić, nie nawiązuje już do tematu strony internetowej :P Panowie spokojnie, kobieta przyszła po pomoc, a tutaj zamiast pomocy uzyskuję jedynie uszczypliwe komentarze, przecież nie na tym to polega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×