Skocz do zawartości
andycole

SpamAssassin

Polecane posty

Witam,

 

Zarzadzam SpamAssassinem z poziomu DA (chociaz w razie W, gdyby trzeba bylo grzebach w plikach do nich tez mam dostep).

 

Ustawilem zeby przenosilo spam do katalogu SPAM uzytkownika, wartosc 3.

I cokolwiek bym nie wybral w polu "Czy kasować wysoko punktowany SPAM?" uzyj ustawien z sekcji powyzej czy usun to tak czy inaczej przesyla mi ten spam na skrzynke...

 

Gdzie szukac jakis recznych konfiguracji SpamAssassina? Ktore dyrektywy configu za to odpowiadaja?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzadzam SpamAssassinem z poziomu DA (chociaz w razie W, gdyby trzeba bylo grzebach w plikach do nich tez mam dostep).

 

Ustawilem zeby przenosilo spam do katalogu SPAM uzytkownika, wartosc 3.

I cokolwiek bym nie wybral w polu "Czy kasować wysoko punktowany SPAM?" uzyj ustawien z sekcji powyzej czy usun to tak czy inaczej przesyla mi ten spam na skrzynke...

 

Ale samego SpamAssassina masz włączonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest wlaczony, wiadomosci w katalogu Spam jest ok 1500 przez kilka tygodni ;) ale niektore mimo wysokiej punktacji trafiaja do odbiorczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×